Jak si zvětšit penis


Máte malý penis? Nemějte strach, nyní jste v dobrých rukou. Prozradím vám několik způsobů, jak si zvětšit vašeho Pindíka do pornografických rozměrů.

1) Alergie. Jo, alergie je svinstvo a sere vás hlavně v létě, má však i své lepší stránky. Když si nanesete alergen na penis, nateče vám do monstrózních rozměrů – obzvláště žalud, budete mít tedy extrémní verzi penisu typu kladivouna a palice zároveň (viz Jaký druh penisu máte). Pokud jste alergický na včely, neotálejte ho vrazit rovnou do hnízda a párkrát ho projeďte. Nebojte se je to naprosto bezpečné! Ale raději to nedělejte.

2) Natahujte. Erekce funguje na bázi nalévání krve. Jde o objem vašeho tělesa a tento objem zajišťuje kůže. Kůže se dá natáhnout, ovšem nenatahujte předkožku, to je zcela zbytečné. Musíte penis uchytit za žaludem a na druhý konec provázku zavěsit závaží. Obecně se doporučuje začít na lehké váze, nemůžete být hned světoví vzpěrači. Ale soutěživost je na místě.

3) Masturbujte nelidsky často. Když si ho budete dlouhodobě honit jak zběsilí jednou do hodiny, už za měsíc uvidíte pokroky. Teda říkají to.

4) Speciální strava. Jezte své sperma. Hodně. Alespoň půllitru denně. Spermie mají mozek a ví, kde mají domov. Budou se ukládat do míst, odkud přišly, tedy do koulí a penisu. Není to tak nechutné, když si z nich něco pěkného uvaříte.

5) Operace. Přišijte si cizí penis. Moc dárců nebývá, proto si zejména na školním záchodech vybírejte oběti (s tímto účelem nechoďte do školky). Pak je utlučte do bezvědomí nebo smrti, zfalšujte jejich vůli k darování penisu a zavezte je do nemocnice na operaci. Pokud to u doktorů nevyjde, sežeňte si aspirujícího doktora – studenta, a přesvědčte ho, aby operaci provedl doma na koleni, určitě vám vyhoví.

6) Reinkarnace. Někdo říká, že se svým penisem nic neuděláte, že je to dané ve vaší DNA. Nu tak se zkuste znovu narodit, třeba budete mít více štěstí. Nebojte se, je to tutovka – to známé světlo na konci tunelu totiž není nic jiného, než otvor kundy vaší nové matky zevnitř.

Přeji hodně štěstí a zábavy se zvětšováním vašich penisů, protože o velikost penisu JDE! Nevěřte těm kecům, že ne. Všechny techniky byly vyzkoušeny naší zhulenopsoidní redakcí (kromě bodů 1, 2, 4, 5 a 6) a všichni již řadu let natáčíme s Robertem. Tak se mějte a třeba někdy na scéně ;). Váš big Cock-tail.

Autor článku svým ptákem měří hloubku vody

Autor článku svým ptákem měří hloubku vody


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat