Pick-up ve školce


Určitě občas máte choutky vyrazit si s někým ven, také si určitě rádi povídáte s lidmi a poznáváte nové tváře. Ale co když dotyčný ještě neumí mluvit, a nebo ho jeho tatínek ještě nenaučil chodit? Proto pro vás mám pár tipů, díky kterým  jediný chlapeček ve vašem sousedství nezůstane suchý. A věřte mi, na lízátka a sladkosti sbalíte jedině tak vaši babičku. Tak jdeme na to!

1) Babysitter. Někdy se také říká chůvička. Důležité je přijít řádně oblečený a upravený, ať uděláte dobrý první dojem na maminku i na tatínka, kdyby vás náhodou malá prdel přestala bavit. Co může být lepšího než projevovat malým dětem lásku a ještě za to dostávat zaplaceno? Nezapomeňte nakonec dítě pořádně očistit, a vysvětlit mu, že jste si jen hráli na bubáka.

2) Zmrzlinář. Těžší varianta, bude totiž potřebovat zmrzlinářské auto. Děti milují zmrzlinu a lepí se na ni jako váš táta na prdelku vaši mladší sestry. Pak už stačí jen zastavit na nějakém pěkném místečku, zapnout znělku a nahodit nevinný úsměv, otevřít vrátka a pak co nejrychleji ujet. Nezapomeňte se oholit, chlupaté nanuky neexistují.

Nezbytná pomůcka každého svůdníka

Nezbytná pomůcka každého svůdníka

3) Zoubková Víla. Dostávat za své první zoubky autíčka a lego už vyšlo z módy. Nebo alespoň takto to vidí naše „zubní víly“. Není snad úžasná věc dát dítěti to, na co čeká dlouhých 6 let? Nezapomeňte být tichý jako myška. Kdyby vám váš objev odmlouval, vybíjte mu další zub a za odměnu mu dejte další nálož.

4) Čert. Blíží se Mikuláš, a vy máte stále větší chuť oloupat si nějakou nedorostlou mandarinku. Není problém! Budete potřebovat kostým, řetěz, vidle a dostatečně velký a pevný pytel. Děti se bojí čerta a určitě by se mu nepokusili odmlouvat. Vyberte si pět zmrdečků, nacpěte je do pytle a ukažte jim peklo. A pokud se jim to nebude líbit, ukažte jim dvojité peklo. Po vyprázdnění vašeho pytle doporučuji děti z pytle pustit.

5) Čaroděj. Lahůdka na závěr, nikdy nezklame. Každé dítě vždy snilo o tom, že dostane dopis do kouzelnické školy čas a kouzel a tam zažije něco neuvěřitelného. A od toho jsme tady my. Najděte si nějaký starý hábit, dále pokud možno špičatý klobouk, hůlka výhodou. Najděte si cíl, pokud možno nějaké brýlaté tlusté šikanované děťátko, a předejte mu pozvánku do vašeho úžasného institutu. Dítě bude radostí bez sebe a vy určitě brzy taky. Pak už jen nastartujte koště a doleťte na vaši růžovou verzi Bradavic. Váš klouček si sebou bude chtít určitě vzít nějaké kamarády, a 10 prdelek je vždy lepší než 1. A nezapomeňte, hůlka je fakt kouzelná.

Doufám, že vám můj článek pln lásky a porozumění pomohl, a nepotkáme se v base. Naštěstí většina vašich obětí neumí ani mluvit, takže by vše mělo dopadnout dobře. Milovníci dětí zdar! PS: Během psaní toho článku jsem fiknul třikrát tetino batole.


Poučný článek?


4 odpovědí to “Pick-up ve školce”

  1. Me by jenom zajimalo…jake nadrzene prase tohle psalo. Protoze neco takoveho nepovazuji za normalni. UCHYLNOST!!!!!!!!!!!!

  2. Jenom potřebuješ, aby tě někdo pořádně vymrdal, Luxie. Pošli pár fotek a uvidíme, jestli to budu já 😉

  3. Tak se to má dělat!

  4. Chlupaté nanuky neexistují!!! Z toho jsem se málem smíchem udusil xD

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat