Vaříme ze semene


Hodně žen řeší dilema: spolknout nebo vyplivnout? My pro vás přinášíme mnohem elegantnější řešení: použít sperma na vaření. Ne, nevtipkujeme. Američan Paul Photenhauer napsal celou kuchařku věnující se vaření ze spermatu.

Sperma má pro vaření ideální konzistenci, je také velice výživné a může i dobře chutnat. (Tomu, jak mít chutné sperma, se ještě budeme věnovat.) Sperma ve skutečnosti obsahuje přes 400 proteinů, hodně zinku, vápníku, hořčíku a dokonce i vitamín C! Navíc je snadno dostupné pro většinu lidí. Kniha bohužel není přeložena do češtiny, ale jeden jednodušší recept vám zde popíšu.

Jedná se o tradiční palačinky které by měl každý umět. Uděláte obyčejnou palačinku, ale nenamažete ji marmeládou, nýbrž srolujete a polijete směsí šlehačky, malinové šťávy a semena v poměru 2:2:1. Takže odhoďte všechny předsudky a hurá k pornu a pak do kuchyně!

Obálka knihy receptů založených na semenu


Poučný článek?


6 odpovědí to “Vaříme ze semene”

  1. Zkusím to podstrčit mámě, třeba ji to popíchne a konečně mi dá.. 🙂

  2. Myslim ,že ségra se má na co těšit 🙂

  3. Tpč Od Teď Už Jim Jenom Co Sama Uvařim :’DDDDDDDDDDD

  4. Tak, a jde se vařit holky, kdo mi jde pomoct ? 😀

  5. Pan dokonaly
    3.3.2016 (14.53) »

    Si skurvim nechutná pica

  6. Zkusily jsme s pritelkyni a delali se ji boule za usima ja pro ti tomu nic nemam a i moje devce ac nema chut tohoto rada to uvitala a ba dokonce tvrdila ze je ta palacinka chutnejsi nez normal

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat