Jak si diskrétně koupit půlmetrové dildo


Určitě si mnozí z nás někdy říkali: „Ty brďo to by tam vjelo!“ nebo „Jaké to asi je od černocha…“ (a slintali při tom) při pohledu na sexuální pomůcky ve výloze lokálního sex shopu, ale nikdy se neodvážili alespoň vstoupit dovnitř natož si něco pěkného pořídit. Proto vám zde prozradím 5 praktických tipů při koupi dilda:


1.“el Classico“ – klasické maskování při nákupu tzv. sex toys je výmluva na dárek pro známého. Jednoduše např. řeknete, že ta gumová ruka se zatlou pěstí je dárek pro tchýni k narozeninám.

Masivní pomůcka

Masivní pomůcka

2. Rexi aport! – Druhá a také moje oblíbená možnost je říct že to bude hračka pro psa, nejlépe ho vzít s sebou a nechat ho poté hračku odnést v zubech. U této techniky je ale nezbyně nutné zachovat vážnou tvář aby to nikdo neprokouknul, což je u začátečníků opakovaná chyba.

3. Like a pro – zkušenější jedinci si odnesou hračku bez problému, schovanou tam kde byste ji Vy asi dali až doma 😉

4. Online – je doba, kdy si můžete na internetu koupit i lidské varle, tak proč ne taky dildo? Osobně tuto možnost doporučuji ze všech nejméně díky mým zkušenostem s velice transparentním balíčkem a následnými soudícími pohledy sousedů.

5. Fuck it – stejně jako se říká že pod lampou je nejméně světla, když sebevědomě půjdete po ulici s půl metrovým robertem na rameni jako ve hře Saint’s Row tak si lidi nebudou nic šeptat nebo pomlouvat protože uvidí jak máte v piči, pokud si Vás tedy vůbec všimnou…


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·