5 důvodů, proč spát nahý


Nejedná se zrovna o moc řešené téma, ale když se vás někdo zeptá, jestli spíte ve slipech nebo trenkách, vy se najednou bojíte odpovědět. Tímto článkem bych vás chtěl motivovat ke spaní na Adama – je to přeci jen něco úžasného a nepopsatelného.

1) Dá vám. A toto nefunguje jen na ženy, ale i na děti, zvířata, tatínka, maminku, dokonce i  na vás samotného. Co může být více přitažlivého než nahý muž na cizí posteli? Občas se však dostavují vedlejší účinky, takže si radši každé ráno zkontrolujte prdelku, abyste nebyl nemile překvapen.

2) Provětráte si ho. A to se vyplatí! Pokud nejdete zrovna sbalit hastrmana, je provětrání to nejlepší, co pro svého frantíka můžete udělat (hastrmani totiž rádi rybinu). Pamatujte, že správně provětraný párek je půlka úspěchu. Také se vyhnete bakteriím a kvasinkám, ale to už trošku odbočuju.

3) Zvětší se vám pindík. Odpověď na otázku mnoha mužů, kteří nejsou spokojeni se svým arašídem. Je prokázáno, že penis každý rok poroste o 1,5 cm, což se dá později využít v zahradnictví, pokud vám zrovna chybí hadice.

4) Zlepšuje vztahy. A toto je opravdu zaručeno! Ať už jde o vašeho perverzního homo-taťku, nebohou sestru nebo třeba vašeho kamaráda, všichni budou spokojeni, když uslyší, že spíte nazí. Každý z jiného důvodu samozřejmě. Dělám si prdel, všichni vás budou chtít omrdat.

5) Lépe se vyspíte. To opravdu nikoho nenapadlo, že spát nahý znamená mít lepší a nerušenější spánek? Vy perverzní hovada. Je prokázáno, že v chladnějším prostředí se spí daleko lépe než v teplém, takže pokud zrovna nejste ještě rozžhaveni z posledního honu na nedochůdčata, určitě se vám bude spát lépe.

Doufám, že vás můj článek dostatečně motivoval, a na světě bude zas o několik normálních spáčů více. Rada na závěr: spěte nazí s otevřenými dveřmi (jako když serete), ať máte ještě lepší výsledky. Nahému spaní čest!


Poučný článek?


Jedna odpověď to “5 důvodů, proč spát nahý”

  1. Přemýšlím, zda to brát vážně nebo ne. 😀

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat