Jak se starat o svého pinďu


Jak už bylo zmíněno, na celém světě není nic důležitějšího, než váš malý (nebo trochu větší) miláček. Jak o něj pečovat, aby se cítil co nejlépe?

1) Noste volné trenýrky. Kromě fetišistické holky neexistuje jediný důvod, proč nosit upnuté slipy. Pokud je dosud nosíte, doporučujeme se svléknout a přímo před svým Mistrem Superkládou je rituálně spálit.

2) Doma choďte nazí. Hlavně spát nahý je samozřejmost pro každého, kdo má svého Frantu aspoň trochu rád. V zimě volte maximálně volný župánek, nic jiného není přípustné.

3) Hygiena a tělová mléka. Je důležité svého pinďu pravidelně koupat. Aby však nebyl příliš dehydratovaný, je vhodné ho po každém umytí pořádně promazat tělovým mlékem. A teď výjimečně nemyslíme vaše vlastní tělové… mléko.

4) Starejte se, aby byl šťastný. To je totiž to hlavní. Každý ví, že penis má své vlastní emoce. Je třeba pouštět ho ven, starat se, aby měl dostatek pohybu a pozornosti a nechat ho poznávat nová, neprobádaná místa. Je to podobné, jako mít doma třeba vlčáka. Je lepší ho pořádně prohnat a třeba i pokousat ve vzájemném souboji, než nechat ho ležet doma a nevšímat si ho.


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat