Jak utužit vztah


Snad každý, kdo měl někdy vztah, si občas říkal, že to začíná být nuda, a je třeba jej posunout o level výš. Zde je pár stručných rad, jak na to:

1) Mačkejte si beďary. Snad každý člověk měl někdy tzv. žárovku na čele. To se určitě nelíbí vám, ani vašemu partnerovi. Není nic jednoduššího, než poprosit partnera, aby vám ho vymáčkl. „Sliz“ pak může slíznout.

2) Větry. Taky se vám někdy stalo, že jste se s partnerem dívali na romantický film, a v tom to na vás přišlo? Většina z vás to určitě dlouho zadržovala a vypustila, teprve až se partner vzdálil. A to jen proto, že vám to přišlo nechutné. Mysleli jste si, že by si o vás váš miláček myslel něco špatného. Opak je pravdou. Je to příjemné zpestření vašeho vztahu – oba se zasmějete a tzv. prdiče nebude nic tížit.

3) Ukazujte si výkaly. Často sedím na záchodě a říkám si, do jakého tvaru to bude právě dnes. Dá se to pojmout i jako hra s vaším partnerem. Cílem je „nakadit“ co nejvíce tvarů. A proto, aby vám to vaše zlatíčko věřilo, nechte ho se kouknout. Nebojte, není to nechutné.

4) Snězte kus toho druhého. Řezat si kus svého těla jen proto, aby si váš miláček mohl pochutnat, je asi trochu hloupost. Nejsme totiž žádní kanibalové a tak si dáváme obnovitelné zdroje. Můžete si dát ušní maz, suché z nosu, sperma nebo také krev z ženských měsíčků (pokud jste ji už nevyužili jinak). Doporučuju smíchat s mlékem a pít jako koktejl. Věřte, že po konzumaci se budete s partnerem cítit jako jedna bytost.

5) Zrušte parfémy. Jednou z nejhorších věcí, co se může stát, je to, že váš miláček přijde na schůzku a jde cítit cizím parfémem. Už jen proto je dobré voňavky z osobního života zcela vypustit. Dalším podstatným důvodem je, že nejlepším parfémem je člověk sám. Nikdo nesmrdí úplně stejně, a tak přesně víte i ve tmě, že ten, koho objímáte, je váš brouček, nikoliv náhodný kolemjdoucí. Je fascinující pocit přičuchnout po ránu k partnerovu podpaží a nasát ten pach. Budete cítit, že to je právě to, co chcete mít pod nosem do konce vašich společných životů.

Snad jsem vám poradil a přeju šťastné vztahy plné lásky beze studu. Váš tvrdý Cockos!


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat