Co s tím, co namenstruuji


Dnešní článek je spíše pro ženy, protože se týká menstruace. Pokud jste muž a chcete taky ušetřit, můžete použít normální krev. 99 žen ze sta vyhazuje své rudé krví nasáklé vložky a tampóny. Je to veliká škoda, protože s dobrým nápadem se dá menstruací i uživit. A tím myslím oba významy slova živit se.

Krev na chodníku

Francouzská umělkyně Ingris Jean-Nogolié si na živobytí vydělává takto: když přijde krvavý týden, natáhne nové bílé prostěradlo na postel a chodí spát bez kalhotek. Vzniklé dílo poté nechá natáhnout do rámu a prodává za nechutně vysoké ceny. Její obraz, v překladu Rybízový soumrak, se vydražil za 718 tisíc euro. Slečna má nepochybně obrovský talent. My vám ale poradíme jak svou měsíční krev využít, i když nejste nadaná malířka.

Pokud máte děti, můžete jim použité tampóny a vložky vařit, a říkat tomu třeba řízky. Jsou malé, nepoznají to. Z tampónu se taky dá uvařit chutný čaj. Zalijete tampón 0,5l horké vody a louhujete 4 minuty. Pokud je menstruace slabší, doporučujeme použít raději dvě. Ušetřené peníze pak můžete vrazit do něčeho užitečného, vsadit na želví zápasy nebo podobně.

Namenstruovanou krví se taky můžete skvěle vyswagovat na nějakou horror party nebo maškarní. Určitě vás nikdo nebude podezřívat. Koho by napadlo, že jste tak nechutní a máte krev ze své rudé svatyně na obličeji. Vtípek samozřejmě. Není na tom nic nechutného.

Darování krve taky není vyloučeno.

Též je tu možnost využít ji při domácích pracích. To je asi nejrozumnější – každý ví, že co se doma upeče, doma se sní. Tentokrát ale doslovnou konzumaci (výjimečně) nemyslím. Mluvím o činnostech jako je umývání nádobí nebo zalévání květin.

Teď už se jen rozloučit a povzbudit, takže: Milí čtenáři, menstruujte hodně, ať jste bohatí. A kdo ví, třeba si jednou založíte i vlastní restauraci. A nehrajte fotbal. Fotbal je pro buzny. Radši menstruujte. A čtěte psa. A navštěvujte babičky, rády vás uvidí. Mějte se.

Pomenstruovaný pomeranč

Pomenstruovaný pomeranč


Poučný článek?


7 odpovědí to “Co s tím, co namenstruuji”

 1. zhulená fena
  7.3.2013 (11.14) »

  Zalévat květiny s tím moc nejde, krev se srazí a rostlinka pak nemá co pít. Jako hnojivo je to ale skvělá věc, krev obsahuje hodně železa a když hodně hnojíte, nebo vám s tím někdo pomáhá, může vám vyrůst třeba taková vrba mlátička. Doporučuji takto hnojit konopí. Sklizeň bude výnosnější a nemusíte si kupovat drahá hnojiva, navíc chuť takto hnojené kytky je při kouření ještě znamenitější než obvykle.

 2. skouřený ratlík
  7.3.2013 (20.44) »

  vy chujové fotbal je normální , nejsem žádná buzna , vubec nevíte o čem píšete 😀

 3. Víme, o čem píšeme, buzno

 4. Zadna Ingris Jean-Nogolié….neexistuje. Staci si to jmeno hodit do google, a vysledek 0 🙂 a vse co tu pisete je odporny a hnusny a silene nechutny….chce s emi z vas blejt

 5. Příští články budou ještě lepší. Stačí si počkat. Děkujeme za vlídná slova, redakce psa.

 6. Ona existuje, máš jen špatný google

 7. Úžasná vec na kterou jste holky zapomněly:
  Myslete na opačné pohlaví!Někdo rád vysává,nabizejte max.nasakle a hned po vyndani na talirku.Jiný je chce nosit.Nechte uschnout,pak je tvrde servirujte zájemci.Idealni je zavést po klystyru takový tampon primo hluboko do samci dírky.
  To já si svého „Vlastika“ celého oholim,vykoupam.Po zavedeni tamponu pokračujeme obtékáním dámského prádla a malovanim.Nakonec se vybere padnoucí paruka,takže máme menstruujici Vlasticku!Do kalhotek mu pridavam čerstvou vložku plnou krve.
  Dřív se u tohoto vzdycky udelal,ted vydrží dokud ho nevyhonim.Ja jsem pak plna stavicky.
  Tim to bohužel nekončí,zvykl si chodit v dámském skoro porad,až mě to zarazilo.
  Nechávám to tak,jsem rada,ze nechodí do hospody nebo na blbej fotbal…

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat