Výmluvy, na které nikdo nepřijde


Taky vás sere to množství povinností, které je na vás uvalováno dennodenně ze všech stran? A nevíte, jak se z toho vykroutit protentokrát? Klíčem k úspěchu je promyšlenost. Připravil jsem pro vás sérii těch nejspolehlivějších a nejméně otřepaných výmluv milénia.

1) Cestování v čase

Byl jste vyslán na velice důležitou misi do minulosti nebo budoucnosti. Zachránil jste město/stát/svět/vesmír, ale když jste se vrátil zpět, tak se stroj času lehounce odchýlil a poslal vás zpět do přítomnosti, bohužel ale o promeškanou odchylku později. Důkaz nemáte, akce byla Top secret.

2) Úmrtí v rodině

Jedna ze starých klišé  frází. Králíček nebo prastrýc nikoho už nesere, takže s tímhle nepočítejte. Zkuste to z jiné strany. Po hodině, když se řeší absence, jako poslední zajděte za pedagogem, ohlédněte se, zda nikdo neposlouchá a tajemně, se strachem v hlase a v očích mu sdělte, že vám CIA / FBI/ KGB/ BIS/ ATWA/ Al´kaida/ Sdružení fanatických křesťanů (zvol dle libosti) vyvraždila celou rodinu kvůli politickému nepohodlí a nyní vám byla přidělena falešná rodina. Všechno se drží samozřejmě pod pokličkou. Když to kantor vyzradí, zemřete vy, ale i on, protože zná to tajemství. Bác ho, máte vyřízené omluvenky na celý život. „Utíkal jsem, aby mě nemohli mučit, bohužel marně.“

3) Inspirace 

Spíš než do školy se to hodí, když po vás váš hloupý a rádoby důležitý trenér chce omluvy, proč jste nepřišli na jeho nudný, otravný a zbytečný trénink. Prostě oznamte, že vás políbila múza a nemíníte zatratit svou budoucnost ve prospěch jeho satisfakce. Když vám to neomluví ani tak, chladně mu řekněte, že zrovna na něj při závěrečném poděkování myslet nebudete.

4) Darujte krev

Není to tak výmluva, ale do mého článku to patří. Za dárcovství dostanete krom jiného i den placeného volna. Stejně to je i u plazmy, kostní dřeně, spermatu a vajíček, což je taky potřeba a můžete to různě obměňovat – máte pak čtyři pracovní dny volna za pár píchnutí včeličkou. Jehly se stejně nebojíte, když si do žil pícháte heroin – jinak byste přece nečetli Zhuleného psa. Takto to lze opakovat několikrát ročně.

5) Historka s dvacetikorunou

Znáte ten vtip? Pepíček přijde pozdě do školy. „Pepíčku, proč jsi přišel pozdě do školy?“, ptá se učitelka. „Jeden pán na ulici hledal dvacetikorunu“, na to Pepíček. „Aha, takže ty jsi mu ji pomáhal hledat?“ -„Ne, já jsem na ní stál.“ Ha-ha. Vtip z mateřské školy. Ale učitelé jsou hloupí, uvěří vám.

Tenhle návod vám pomůže najít správnou cestu v honbě za zevlením a prokrastinací. Pomocí těchto ověřených rad se prolenošíte až na smrtelnou postel a budete si moct říct, že jste vlastně žili pěkný život navzdory pravidlům této prohnilé společnosti. Poděkujte, zmrdi, že jsem tady ztrácel svůj drahocenný čas. Mohl jsem ho proležet na gauči u maratónu Pána prstenů.


Poučný článek?


Jedna odpověď to “Výmluvy, na které nikdo nepřijde”

  1. Cockdick
    2.8.2013 (16.32) »

    To posledni ma dostalo , budu pouzivat 😀 ucitele jsou hloupi uveri vam

Odpovědět

Nahoru ·