Sranda ve výtahu


Jste znuděni obyčejným životem běžného člověka? Zažijte trochu zábavy a vzrušení ve výtahu. Tento zdánlivě nudný prostředek prostého použití, sloužící k přemisťování lidí nahoru a dolů, představuje nevídané možnosti pro vás, scumbagy a asociály, léčící si své komplexy na jiných lidech.

1) Nalepte papír s nápisemVýtah mimo provoz, pro pomoc stiskněte tlačítko se zvonkem“ na vnitřní stranu dveří, takže bude viditelný, až se dveře zavřou. Čekejte a užívejte si poslech křiku a paniky, nebo do výtahu nastupte rovněž a paniku vyvolejte – stiskněte tlačítko, čímž zastavíte výtah, a hystericky křičte. Sledujte vyděšené spolustojící. Buďte kreativní, můžete napsat cokoliv, podle chuti. Třeba: „Přetrhlý výtahový kabel, použití na vlastní nebezpečí.

2) Stůjte ve výtahu opačným směrem než ostatní. Všichni vejdou do výtahu, otočí se a stojí čelem ke dveřím. Zůstaňte stát čelem k nim a sledujte jejich pohledy. Lidé jsou ovce a budou vás brát jako asociála, je to sranda.

3) Buďte nesnesitelně hodní. Zastavujte v každém patře a stále otevírejte dveře pro všechny, kteří jdou do výtahu. Lidi ve výtahu to bude srát, ale nic vám neřeknou, protože jste tak hodní.

4) Sežeňte mísu od hajzlu, dejte ji ke stěně výtahu, stáhněte si kalhoty a sedněte. Ve výtazích, kde se dveře otevírají ručně, lidé většinou otevřou, podívají se na vás, řeknou promiňte a zase zavřou, ať máte dostatek soukromí, které pochopitelně potřebujete.

5) Nalepte na vnitřní stranu dveří nápis „Zákaz používání výtahu obézními lidmi“, nastupte zrovna, když do výtahu vejde pořádná bečka sádla, a sledujte pohledy lidí.

6) Další pestré možnosti vám asi nejlépe předvede samotný světový výtahový specialista Remi Gaillard, známe ho osobně a sám denně čte Zhuleného psa. No nedělám si z vás srandu.

Přeji příjemnou zábavu a podělte se s námi o zážitky. Váš milovaný Cocktail.


Poučný článek?


Jedna odpověď to “Sranda ve výtahu”

  1. Nebo se se všemi můžeš zdravit potřesením rukou, a opomínat je, aby vám říkali admirále.

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat