Jak ve škole chcát co nejdéle


Hodina ve škole už se nedá vydržet, a vy se tedy rozhodnete, že se zajdete vychcat. Jenže to i lidi s poloucpaným penisem zvládnou za dvě minuty. Co teď? Čekat na hajzlu další půl hodinu? To je skoro stejně hrozné, jako vrátit se do vyučování. Jak se zabavit?

1) Někoho mezitím vojeďte. Jednoduché a příjemné. Stačí se domluvit s nějakou spolužačkou z jiné třídy, prozvonit se a jít na to. Jelikož jsou ale záchody obvykle rozděleny na pánské a dívčí, ještě vhodnější je domluvit se se spolužákem, jinak porušíte školní řád.

2) Zkuste se pohybovat nejpomaleji, jak jen můžete. Ze začátku to možná půjde hůř, ale postupným tréningem se budete stávat stále pomalejšími a pomalejšími, až se vám jdnou zpomalí metabolismus a téměř přimrznete k zemi.

3) Chcací challange. Vychčijte se postupně do všech mís i pisoárů na záchodech. Moc jednoduché? Zapojte i všechna umyvadla. Stále ještě jednoduché? Udělejte to na jeden zátah na všech patrech a nevynechte ani ženské toalety. Zdá se to teď zase až příliš obtížné? Ale co jiného chcete v hodinách dělat?


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·