Jak ukrást auto


Auta kradou dva typy lidí. Kriminálníci, živící se šlohařinou, kteří auto ukradnou, rozeberou a prodají na části. Takový člověk však vy, vášnivý čtenář Zhuleného psa, nejste. Kdepak! Vy jste desetiletý, malý, nezdravý, potmě a pod vlivem dělaný scumbag, který hledá všemožné způsoby jak si okořenit svůj nudný život na úkor druhých. Ano? Pak jste tady správně!

Přirozeně se nabízí klasické, ohrané nápady:
Ukrást auto pedofotrovi, když již máte dost rozprcanou prdel na to, aby se to dalo dál snášet – to slyšíte každou chvíli ve zprávách. Nebo jít prostě na parkoviště a něčí auto prostě zprasit šroubovákem a kladivem. Nuda. Mám pro vás opravdu gurmánský způsob, jak ukrást auto.

Návnada

Nejscumbagovatější způsob ukradení auta. Chce to velký koule, proto snězte trochu hormonů, ony vám porostou.

Připravte si panáka, šlohněte otci nějaké oblečení a oblíbené boty a oblékněte je na polštáře, molitany, či cokoliv vhodného, místo hlavy dejte třeba fotbalový míč a všechno spojte do hromady. Pokud jste opravdu povedené dítko, můžete ukrást figurínu z obchodu s oblečením a obléct ji z místních zdrojů přímo v kabince, či do otcových hadrů. Důležité je, abyste zakryli co největší povrch těla.

Vyražte do akce, v noci. Je-li vám deset, vemte si taky polštář pod prdel, ať vidíte přes volant.

Nastražte panáka na vozovku. Položte ho čelem k zemi a vytvarujte do přirozené polohy. Za stromem na kraji cesty počkejte na auto. Někteří nelidští řidiči možná nebohé tělo objedou, ale dřív nebo později se najde muž činu, který zastaví a půjde bezvládnému chudákovi na pomoc.

To je vaše chvíle! Auto by mělo být pravděpodobně otevřené a nastartované, čili žádná práce. Vám stačí vklouznout dovnitř a zamknout za sebou. Tlačítko na zamknutí dveří bývá na dveřích, nebo u řadící páky.

Pak si můžete vychutnat výraz krvelačného vzteku řidiče a chvíli se mu přes okno vysmívat. Pak pomalu a s klidem ujeďte a užívejte si jízdu. Pokud hledáte potěšení z jízdy jako ve hře Grand Theft Auto (GTA), doporučuji zamířit do města, ovšem brzo počítejte s bengama v zádech. Proto si očistku chodníků opravdu promyslete.

Pokud hledáte potěšení z jízdy samotné, doporučuji vyrazit na venkov, tam jezdí děti v autě běžně a nebezpečí zatknutí policií je několikanásobně menší. Nejezděte do romských čtvrtí, tam vaše auto rozeberou za jízdy.

Pokud už jezdíte dost dlouho, došel vám benzín a stále vás nehoní policie, vyberte si nějakou starou, osamělou benzinku, natankujte, seč se odvážíte a rychle vemte roha. Zde se situace začíná krapet přiostřovat, protože obsluha benzínky určitě zavolá benga.

Opakuji, zapněte si pás. Když totiž na konci vaší požitkářské jízdy, která se brzy změní ve zběsilou honičku s policií, skončíte ve stromě, nezabijete se – což je úkol dne. Proč? Myslete na budoucnost! Za pět let z vás bude zámožný drogový dealer vydělávající tisíce měsíčně! Byla by škoda zakončit svůj ambiciózní život ve stromě, když váš zábavný, scumbagský život sotva začal.

Loučí se s vámi – dnes bezsejrový – Coctail.


Poučný článek?


4 odpovědí to “Jak ukrást auto”

  1. Pásy jsou na nic lepší je helma a pořádná kombinéza na pásu se může člověk uškrtit a airbagy taky nejsou zrovna příjemná záležitost , zatímco při nárazu v kombinéze a helmě proletíte oknem po pár vteřinách vstanete a máte po problému 🙂

  2. Dobrá připomínka pane Hardy. S kombinézou si můžete snadno vyměnit místa s řidičem s nímž se čelně srazíte. 😀

  3. Prej rozeberou za jizdy :-D. Skvelej clanek! Smala jsem se jak za mlada 😀

  4. Zlodejicek
    5.5.2014 (20.53) »

    Díky za tipy 😀 jdu ukrást auto cau 😀 ne kecam 😀

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat