Jak se stát populárním, i když jste cikán


Druhá nejdůležitější věc na světě (hned po povyražení se sousedovic pětiletým capartem) je být úspěšným a populárním. Mnoha lidem to určitě vrtá hlavou, ale dnes se nebudeme zaměřovat na lidi, ale na nějaké ty nižší formy života (dále jen „gipsoid“). Popíšu vám to v několika jednoduchých bodech, měly by ho zvládnou i ony. Dále bych chtěl upozornit, že článek není rasistický a pokud to tak někomu bude připadat, napište nám a my vás v co nejbližší době pošleme do píče.


Pracovní pohovor

1) Naučte se číst a počítat. Jedna z těch těžších variant. Jak můžete vidět, tento maďarský spoluobčan oplývá vysokým IQ  a jako jeden z mála umí násobilku a dokonce dokáže přečíst nejeden nápis správně. My ho v tom podporujeme a doufáme, že se brzy připojí k naši redakci.

2) Snězte rybu. Ačkoliv to může vypadat jednoduše, jedná se o velice obtížnou variantu a vybírají ji zejména odvážnější jedinci. Zřete, mladý rom si svoji večeři užívá.

3) Buďte faun. Pokud jste mentálně postižení, připojte se k naši redakci. Pokud jste jen tělesně postiženi, můžete počkat, až si vás vyhledá hledač talentů a zkusit štěstí  u něj. Toto video neberte na lehkou váhu, je to velice závažný dokument. Mimochodem, faun je nižší forma cikána.

4) Chtějte peníze. Pokud patříte mezi gipsoidy, kteří opravdu nic neumí (a těch je na světě určitě mnoho), zkuste mít aspoň víru. Tento mladý rom věří, že když bude bankovku opravdu chtít, tak se mu nakonec v ruce objeví. A když to nevyjde, můžete zkusit klasickou fintu: „Já si chci tu bankovku jen podržet“

5) Pravidelně se koupejte.  Hygiena se nesmí zanedbávat, ať už jste člověk, zvíře nebo gipsoid. Tito chlapci si dopřávají kvalitní sedlišťskou koupel. Sláva a mor je určitě nemine.

6) Jezte psy. Říká se, že pes je nejlepší mrdaček člověka. Ale co se psem, když mu už vyprší jeho záruční lhůta? A víte, jak je takový pes výživný? Ani se nedivím, že jsou romové tak pracovití, když jí takové dobrotky. Nezapomeňte se řídit podle osvědčeného Babicova receptu a respektujte staré cikánské přísloví: „Pes, který štěká, není dovařený“. Dobrou chuť!

7) Rapujte. Snad nejjednodušší cesta, jak se stát superpopulárním. Hezky se upravte, vymyslete si smysluplný text, hlavně ať má poselství. Beat není potřeba, pak už jen zpívejte a dělejte při tom všelijaká normální gesta. Úspěch zaručen.

8) Rapujte špatně. V Maďarsku (čti Slovensku) platí, že čím hůř zpíváte, tím jste více talentovaný čávo a také větší fenomén. Opět nezapomeňte na smysluplný text, zde již bude potřeba dobrý beat a feat. s Rosaldem.

9) Vyserte se na to

A tímto se blížíme ke konci našeho článku plného porozumění a rovnosti. Pokud se z vás do dvou týdnů nestane hvězda, zkuste se třeba vysrat před barák a doufejte, že vás přitom nějaký buzerant bude kamerovat.


Poučný článek?


6 odpovědí to “Jak se stát populárním, i když jste cikán”

 1. Jen bych rád dodal, že nejsme rasisté. Tím je pouze autor tohoto článku, Cocktus. My tu akorát vydáme úplně cokoli, takže sem každý čurák může psát co chce 😀

 2. Že ty jsi jebal nějakou gipsoidku Dicktátore. Jednou ti naskočí na špicu a hned nejsi rasista.

 3. Dickito Hvězdičky
  13.3.2013 (15.56) »

  Jen bych dodal, že není potřeba jíst přímo psy, můžete si dát i jinou delikatesu, milí gipsoidi: http://www.youtube.com/watch?v=MrW3yli5njc

 4. Dickito, koně se přece jí úplně normálně

 5. Dickito Hvězdičky
  13.3.2013 (21.47) »

  Nicméně i tak tato klasická strava poslouží ke zviditelnění se.

 6. Pokud jde jen o to se zviditelnit, doporučuji raději kanibalismus

Odpovědět

Informace

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat