Jak se levně zfetovat


Ok, děcka. Je třeba si připomenout, že cokoli tu píšeme, je jenom prdel, a nikdy, opravdu nikdy byste to neměli zkoušet. To musíte potvrdit už když tu chcete vstoupit. U tohohle článku to ale platí ještě mnohem více! Je totiž rozdíl, jestli, jak vám radíme, kvůli penězům uspořádáte zápasy vašich prarodičů na život a na smrt (což je jenom sranda, protože ti stejně brzy chcípnou), nebo podle tohohle článku začnete levně fetovat (což už taková prdel není).

Takže, jak se levně zfetovat? V dnešní době je spíše problém se nezfetovat. Za stovku koupíte dealeráček s pikem, nebo gram hnusné trávy. Ale stovka je moc. My se zaměříme na to, jak se opravdu levně zfetovat.

Zyrtec, kofein a vlastní prdy - tři nejčastější vstupní drogy

Zyrtec, kofein a vlastní prdy – tři nejčastější vstupní drogy

1) Chlast a zirteky. Když požijete alkohol spolu s léky proti alergii jako je Zirtec, Zodac nebo Xyzal, můžete se dočkat značného zesílení jeho účinků. Stačí tedy méně chlastu. Ale nedělejte to.

2) Velké dávky kofeinu. Kofein je stimulant, stejně jako třeba kokain, crack nebo pervitin, jen trochu slabší. Jenže taky mnohem levnější! V lékárně lze koupit kofein skoro čistý, běžně za cenu 100 mg (jedna káva) za korunu, ale i míň (i víc, ale to je podvod). Pár byste jich mohli zkusit, kdyby nebylo na piko. Ale nedělejte to.

3) Ředidla. Další věc za pár korun, zneužitelná k fetování, tady konkrétně k čichání výparů. Ale nedělejte to.

4) Jenkem. Lidově řečeno naserete do pet láhve, na vrch utěsníte balónek a necháte pár dní na slunci. Balónek se mezi tím naplní výpary. Sundáte ho a vdechnete. To by mělo mít halucinogenní účinky. Jenže, je to pěkná sračka. Takže, nedělejte to.

A proč to pořád opakuju? Ne, že by mi na vás moc záleželo, ale jestli se dneska všichni ufetujete, nebude to tu nikdo číst a hlavně klikat na reklamy (pokud to ještě nevíte, jsme tým podnikatelů v oblecích vydělávající velké sumy na reklamě). Takže zatímco většina článků končí radostnou výzvou vše vyzkoušet, tenhle bude výjimkou. Opravdu to nedělejte. Když už, chytněte aspoň nějakou pohlavní nemoc.


Poučný článek?


4 odpovědí to “Jak se levně zfetovat”

 1. no, beru furt xyzal na alergii, i když ho zapíjím slivovicí, nic to nedělá…

 2. Zřejmě je třeba více xyzalu a více slivovice 😀

 3. Zfetovaná Liška
  5.10.2013 (13.51) »

  DXM

 4. zapomenute.heslo
  21.2.2016 (3.27) »

  zapomněli jste na léky na kašel, pánové 😀

Odpovědět

Nahoru ·