Co použít místo kondomu?


Každý správný muž nebo lesbosexuálka by u sebe měl mít nůž a kondom. Někdy se ale stane, že vám kondomy dojdou, nebo je ztratíte a jako na potvoru máte možnost fucknout nějakou většinou ne zrovna čistou bič. Co v této situaci dělat? Nabízí se hned 3 způsoby, jak se projet, aniž by z akce byli nechtění potomci.

První způsob je nahrazení kondomu něčím jiným. Dle mého názoru by jste měli zůstat u tradičních sáčků nebo obalů od čipsů, ale někteří lidé se nebojí ani extrémů jako jsou ponožky, které moc nefungují, ustřihnutá tuba od krému na boty, nebo i bota samotná (podle testů jsou nejlepší gumáky, na posledním místě byly žabky).

Druhým způsobem je ucpat svůj vývod. Ideální je třeba sekundové lepidlo – stačí kapka a otvor zalepíte. Ale jak se říká, když se kácí les, lítají třísky… takže při odstraňování lepidla počítejte s nějakou tou kapkou krve. Pořád to však není tak hrozné, jako podvázat si celý sáček s vejcema. To nedělejte v žádném případě.

Třetí způsob se hodí hlavně na chlastačky, protože je k němu potřeba alkohol, a žena by nejlíp měla být schopná udělat stojku. Normálně jí při akci vymalujete kurník na bílo a poté ji do dírky nalijete nějaký alkohol, který spermie zabije. Nejlepší je absinth, to je tutovka. Pivo a víno nefungují. Podíl čistého alkoholu by měl být alespoň 25%. Žena by ideálně měla být hlavou dolů. Asi bych měl ještě dodat že ji to bude pálit, ale to je tvrdá cesta děvky.

Dnes se s vámi rozloučím jako Maxipes Fík, šuku zdar!


Poučný článek?


4 odpovědí to “Co použít místo kondomu?”

  1. Doporučuji balíček od solených čipsů.

  2. Já od chilli čipsů, penis tak nateče do obřích rozměrů.

  3. To s tím alkoholem fakt funguje? Vyzkoušel bych to na svojí děvce.

  4. Je jasné že v zemích třetího světa používají igelitový pytlík ,ale my jsme o krok před nimy a používáme rovnou dva igelitové pytlíky 🙂

Odpovědět

Informace

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat