Výroční shrnutí


Zhulený pes už brzy oslaví velké výročí – bude to asi padesát čtyři dní od chvíle, kdy náš magazín vznikl. Jak to vlastně celé bylo, a co se za tu dobu stalo? Já, koordinátor celého týmu Dicktátor, vám to celé trochu přiblížím.

Nápad se zrodil během konverzace na facebooku mezi mnou a mrdačem dětí Cocktusem. Ještě ten den jsem založil hromadnou konverzaci, které se účastnila většina současných největších hlavounů Psa, a vyzval jsem je k brainstormingu. Tam vznikly nápady jako Jak si vyrobit umělou vagínu, Jak dostat z prarodičů víc peněz, Jak rychle a bezpečně sledovat porno, Které orgány se dají dobře prodat a další. Podle toho jsme následně psali.

Nejdříve vyšel krátký testovací článek Jak na rande vypadat vytíženě. Pak už to jelo. Abych měl dost času na Psa, přestal jsem chodit do školy.

První úspěch přišel brzy. Jak už jsem jednou zmiňoval, po tom, co Dickobraz napsal svůj článek Vaříme ze semene, jedna z našich fanynek se rozhodla s ním taky něco uvařit. A teď si nedělám prdel. Doopravdy se sešli u ní v kuchyni, on jí sundal kalhoty… Bohužel přišla její matka a nakonec k ničemu nedošlo. Každopádně z toho vyplývá: posílejte naše články, komu můžete! Počítejte ale s tím, že je omrdáme spíš my, než vy. Pokud však jste z Česka, rovnou se na to vyserte. Už jsme tu totiž všechny ojeli.

Dalším mezníkem byla naše první anketa. Zeptali jsme se lidí: Jaký druh penisu máte? S přehledem 38 % zvítězilo Torpédo. Druhé místo získal s pouhými 13 % Hák, třetí Kladivoun – 9 % populace.

Prvním článkem založeným hlavně na videích se stala Cocktusova nenávistná rasistická stať Jak se stát populárním, i když jste cikán. Setkala se s obrovským úspěchem. Osobně jsem toho názoru, že bychom radši měli urážet asiaty.

První text, napsaný na Zhuleného psa kundama, byl Jak někoho (slušně) poslat do číče, když o něj nemáte zájem. Díky intenzitě, s jakou holky dokázaly prodat své tělo za lajky, jsme ten den udělali nový rekord v návštěvnosti.

Naše první oficiální komiksy vyšly pod názvem Trocha umění, a pro změnu se setkaly s brutálním neúspěchem. Každopádně vtípek s umělou vagínou i přesto stále považuji za jeden z nejvtipnějších v dosavadní lidské historii.

Dnes je ze Zhuleného psa respektovaným teenagerovským magazínem, podobně jako třeba Bravíčko. Před pár dny nás například navštívilo přes 720 lidí (během jednoho dne). Celkově to dělá už více než 10 600 návštěv. Článek Jak po domácku potratit zaznamenal přes 120 lajků, a na našem oficiálním facebooku už je přes 250 oficiálních fanoušků.

Co se týče slov, na které nás lidé nejčastěji nachází ve vyhledávání, jsou to:

Jak lidi hledají Zhuleného psaJak lidi hledají Zhuleného psaJak lidi hledají Zhuleného psa

Je jasně vidět, co lidi chtějí…

Na tom všem jsme vydělali slušné peníze. Někteří z nás zpychli, opustili redakci a už jen plavou s delfíny, skákají padákem a najímají si známé politiky jako sluhy. Jiní noví autoři se k nám přidali. Teď je nás celkem 14. A co je hlavní, zůstáváme nadržení, šílení a plní chuti na vaše prachy! 😀


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat