Udělejte si chvilku pro sebe, aneb jak si sám vykouřit


Všichni milujeme, když nám ho holka kouří. A tak jsme si pro ty z vás, kteří byste si tento slastný pocit chtěli připomenout, nebo ho poprvé okusit, připravili krátký návod, jak si ho vykouřit úplně sám.

Samozřejmě to není jenom tak. Abyste si ho zvládli sami vykouřit budete potřebovat spoustu trpělivosti a těžké dřiny, ale vy ovšem nemáte na výběr… pokud vám selhaly naše návody na balení bab, nezbývá už nic jiného, než každý den protahovat své svalstvo. A my si nyní společně ukážeme, jak na to.

Velice užitečný cvik na protáhnutí svalů pro sebe kuřbu je přitahování hlavy co nejblíže ke kolenům, když stojíte. Pokud vám příroda nadělila velkého candáta, nadřete se o to méně, pokud ne… budete hold muset máknout, ale vy to zvládnete.

Dalším cvikem a metodou, jak provádět sebe kuřbu jsou nohy za hlavou, samozřejmě tohle spousta z vás hned ze začátku nedokáže, tudíž si každý den přitahujte kotníky k bradě, až si je časem budete schopni dát úplně za krk, ovšem i nadále pokračujte. Takový dobrý ukazatel, kdy už jste dostatečně protažení je, že si nohu za hlavu hodíte bez pomoci rukou.

V poslední řadě si můžete lehnout na záda, jakoby do polohy „svíčka“, akorát nohy položíte na zem. Lokty si je zachytíte pod koleny a s menší dávkou flexibility a větší dávkou úsilí byste měli být schopni auto felace ještě lepší, než by se vám dostala od kdejakého děvčete.

No a kdo ví, třeba se jednou dostanete až do bodu, kdy si zvládnete udělat i deepthroat. V tomto případě doporučuji být na lačno, aby se vám vaše radovánky nezměnily ve změť natráveného oběda a vlastního spermatu.

Přeji hodně štěstí a auto felaci třikrát zdar!


Poučný článek?


12 odpovědí to “Udělejte si chvilku pro sebe, aneb jak si sám vykouřit”

 1. Děkuji za radu ,ale nečiní to nějaká zdravotní rizika 😀 ?

 2. Vůbec žádná Hardy, maximálně že by sis ho strčil moc hluboko a pak se pogrcal

 3. Tak jo to je dobré vědět 🙂

 4. díkes to sem potřeboval

 5. Tak snad to výjde 🙂 a jak dlouho to asi tak trvá než mi to půjde? 😀

 6. No ma jse drive, tak 5 let zlatky to dokazal. Trenoval jsem a dosahl jsem si spickou jazyka na zaluda. Pozdeji rty a parkart pak se mi dokonce podarilo udelat ten slastny pocit sani. Mel jsem celeho zaluda v puse. Sal jsem a udelal se. Ale ne do pusy. Protoze predtim vystrikem jsem si to rozmyslel a postrikal jsem si oblicej horkym spermatem. No dneska uz bych to tolik nedal. Ale vim jedno, ze je hromada divek a zen, kterym kdyz to povite, obdivuji to a rady by to videli. A dokonce se svami budou bavi o tom, jak ho spravne sat. Takze pak zjistite, ze kourit si sam, nemusi byt vubec nic zvlastniho. Zeny maji stejne potreby jako kazdy tvor a i takkve uchylne veci oceni. Sam jsem byl prekvapeny. Koneckoncu jsme zvirata a i oni to v prirode delaji, ze si olizuji vlastni pohlavni organy.

 7. Nejsem gymnasta mam něco přes 180 cm, perko něco k 19, dost sportuji. poprvé jsem se vykouril v 16, pak uz jsem v tom jel stále i ted – mam 24. Chce to cvik, byt stihly chodit behat kolo posilka. Je to slastny pocit když si privedes takto orgasmus, rozhodne lepsi nez rukou. Jsem tak napolo gay ale spise preferuji holky. A borci, když to videli, tak koukali jak na vrata. No, ale s holkou nebo klukem je to prece jen lepsi.

 8. Taky už se to učím.
  … zatím jsem se dotkl jazykem žaludu. Ale pokračuji dál ve cvičení. Věřím, že za nějaký čas ho strčím do pusiny 👍

 9. Michal 🕷️
  5.10.2019 (0.13) »

  chybí mi strašně malý kousek ale pořád to nejde 🙃 ani ne cm

 10. Jak dlouho trvá než si zvládnu oliznout aspoň žaludku?

 11. Mě se to pár let nedařilo a teď to jen tak z prdele zkusím a zlepšují se během minut upřímně cítím se líp jako po hodině cvičení břicha lol

 12. Vejvrvel
  4.1.2022 (1.16) »

  Hrozně mě z toho bolí záda až mi to tahá míchy z mozku, ukrutná bolest

Odpovědět

Nahoru ·