Rady pro panice a první kojtus, aneb Jak se stát mužem bez ztráty cti


Předpokládejme, že jste jako panicové pokročili z fáze A do fáze B a již máte domluvenou spanilou dívku (nebo jen děvku) na samotný akt. Zde je pár rad jak se na takové Rande s velkým R řádně připravit.

1) Hygiena. Dívku jistě nepotěší, když váš penis bude oplývat zbytky starého sejra od včera (nebo hůř). Ve většině případů stačí penis normálně umýt, ovšem u opravdu tvrdě zaschlých sejrů se nabízí drastičtější metody, jako zednická špachtle či dláto.

2) Zholte si jehličí. Prales afrických rozměrů již není v módě nějakou tu dekádu a navíc oholenost opticky zvětší váš penis.

3) Pravděpodobně jako plnohodnotní panicové žijete v naivní představě, že reálný sex bude docela jako porno a že vy budete vaši mrd-slečnu klátit celou noc. Omyl! Pokud váš penis doposud zažil jen vaši vlastoruční slečnu Annu, buďte připraveni, že vás může zradit a vy vypustíte své genetické informace příliš brzo, až vám ho bude slečna poprvé honit. Dost může pomoct se den předem řádně přemasturbovat a i v samotný den D to není na škodu. Ale nepřehánět, pak se vám totiž může stát, že nepostavíte ať žužlá jak žužlá.
Další vychytávkou může být kondom s tlustými stěnami, či nasazení více gum pro znecitlivění a delší výdrž. Ale na druhou stranu rčení „Sex s gumou je jako lízat čokoládu přes staniol“, má také něco do sebe.

4) Volba spodního prádla. Nejvhodnější jsou volné treny, poněvadž v nich se vám nejméně zapotí koule a věřte, že zpocené podkulčí není to pravé ořechové. Hlavně nenoste slipy aka kulořezy, tím mrd-partnera také pravděpodobně příliš neoslníte.

5) Nepleťte si kytaru s klitarou a ostříhejte si nehty, zejména ukazováček a prostředníček. Pokud se chcete řádně projet, musíte namazat ložiska, zeptejte se dědy. Dva prsty v pochvě úplně postačí, a proto nezapomínejte na manikůrní nůžky, poněvadž taková pořezaná kunda, to není žádný med. A pokud nejste vášnivý fanoušek německého hardcore fetiš porna a v takových záležitostech si nelibujete, rozhodně se vyplatí strávit s nůžkama chvíli.

6) Nepodceňte nasazování kondomu (či čepičky – jste-li Bolek Polívka). Znám experty, kteří na tomto bodě ztroskotali a svůj soudný den vlastní hloupostí překazili. Pokud jste na to dosud nepřišli, takový kondom má dvě strany a to je klíčové. Ostatně myslím, že tahle tlustá rašple vám to řádně vysvětlí. No vlastně spíš asi ne, v tom případě tohle video bude, jak doufám, dostačující.

Přeju hodně zdaru při prvním ponořování se hloub do tajů ženských „srdcí“.


Poučný článek?


3 odpovědí to “Rady pro panice a první kojtus, aneb Jak se stát mužem bez ztráty cti”

  1. Dickonym
    1.3.2013 (23.30) »

    Bonbón? Spíš čokoládu přes alobal, ne? Nebo staniol???

  2. Opraveno Dickonyme, a dobrý nick 😀

  3. to jo no 😀 Dickonym 😀 cool name !! 😀

Odpovědět

Informace

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat