Nejen sexuální praktiky, které asi nikdy nevyzkoušíte


Dnešní článek bude o pěti praktikách, které vy nejspíše nikdy nevyzkoušíte, a které jsme my, autoři Zhuleného psa, zařadili mezi ty „nejodpornější“ praktiky, které zkažená lidská mysl kdy vymyslela. Výjimka se vztahuje na takzvané „Holandské kormidlo“, což je super věc a my vám ji vřele doporučujeme. To se ale bohužel nedá říci o zbytku.
Tento krátký seznam jsem seřadil od těch slabších, ne až tak zvrhlých kousků, až po ty největší kulinářské specialitky.

„Holandské kormidlo“ – Jak již jsem řekl na začátku, Holandské kormidlo je super věc a tak trochu do tohoto seznamu nepatří, ale osobně ho mám velice rád, a tak jsem vás s ním chtěl také obeznámit. Řekněme, že jste zrovna svobodný a poblíž není žádné děvče, které byste mohli ojet, popřípadě žádné zvíře, kterým byste mohli masturbovat. Vy jste ale už znechucení obyčejnou masturbací a tak hledáte něco zbrusu nového. V tom případě je Holandské kormidlo vymyšleno přesně pro vás. Tato praktika spočívá v tom, že si držíte svoji zbraň v jedné ruce, a požádáte kamaráda, nebo rodinného příslušníka (osobně doporučuji mladší sestru), aby vás chytil přibližně v oblasti bicepsu a prováděl masturbaci za vás. Tím pádem vás „dělá“ někdo jiný, ale není to mezi přáteli vůbec divné, jelikož jste to vy, kdo je v přímém kontaktu s vaším candátem.

Holandské kormidlo je také výbornou skupinovou aktivitou. Můžete ji provádět ve 2, ale stejně tak i v kruhu třeba dvaceti lidí. Samozřejmě Holandské kormidlo lze adaptovat i pro děvčata.

„Švédská pec“ – Není to až takový mls, spíš jen pouhá sranda a způsob jak ztrolit svou přítelkyni. Případně, jak doporučuji já, mladší sestru. Ležíte s danou osobou v posteli, přikrýváte se peřinou, když najednou ucítíte, že se z vás snaží dostat ven přímo královský prd. Co teď? Můžete to pomalu vypustit pod peřinu a doufat, že zůstanete nepovšimnuti, můžete ho také vstřebat do hlavy. Ani jedno ale není taková sranda, jako když ho pustíte pod peřinu a fyzicky zpacifikujete danou osobu tak, aby měla hlavu přímo v centru dění pod peřinou, a neměla na výběr nic jiného, než dýchat vaše kardinální větry.

„Ukrajinský louskáček“ – Kdyby jste se rozhodli tuto praktiku provést, učiníte tak pouze jednou, vlastně dvakrát, ale pochybuju, že do něčeho takového půjdete podruhé. Louskáčkem se totiž myslí praskání varlat. Většinou se Ukrajinský louskáček hraje ve větších počtech hráčů. Vítězí zde ten, čí „louskáček“ vydá nejhlasitější a nejvtipnější zvuk. Pokud do této určitě velice „zábavné“ a soutěživé hry půjdete, doporučuji vám gumové kladivo, louskáček na vlašské ořechy či dámu, která vám na vaše vejce dupne v nějakých vysokých podpatcích. Ale nedělejte to.

„Bostonský parník“ – Bostonský parník není nic jiného, než že se jednoduše vyserete svojí partnerce na břicho. Nechápu, kdo v tomto může nalézt zalíbení, ovšem nikdo vás, naše čtenáře, soudit nebude, a tak se v komentářích můžete přiznat, zda-li jste opravdový gurmán a máte žaludek na tuto „praktiku“. Já to komentuji asi tak, že co je moc, to je moc, a nechám si tento pekelný mls ujít. Vám bych doporučoval to samé.

Jiný druh parníku, jiný druh ptáků

Jiný druh parníku, jiný druh ptáků

„Trojitý Larry“ – Náš poslední pojem není ani tak praktika, jako spíš stav, ve kterém by se jistě nikdo z vás nechtěl ocitnout. Trojitý Larry spočívá v tom, že ejakulujete, serete a házíte šavli v tom samém okamžiku. Nepravděpodobné, říkáte si? Představte si například, že vám ho kouří překrásná thajka a vy už, už vrcholíte. Když v tom najednou si všimnete postaveného stanu na „jejím“ rozkroku a hrkne ve vás, že překrásná thajka vlastně thajka není.

Toto zjištění ve vás vyvolá smíšené pocity a jedním z nich, pokud ovšem nejste bisexuál, je pocit obrovského znechucení. Také si uvědomíte, kolikrát jste se s tou transkou líbal, než došlo na kuřbu. Bohužel na tento trpký pocit nelze reagovat nijak jinak, než-li vyvrhnutím sváči přímo do obličeje thajce, přesně tam, kde jste chvíli před tím našplouchali své potencionální potomky.

Dalšími z pocitů vyvolaných skutečností, že váš výborný úlovek nemá se slovem „výborný“ pranic společného, jsou například: úzkost, strach a hlavně panika. V tuto chvíli začnete pravděpodobně věřit ve všechna možná božstva a modlíte se, aby jste měli pouze zlý sen. Bohužel, když si uvědomíte, že tomu tak není, váš svěrač s největší pravděpodobností v záchvěvu paniky povolí. A jelikož jste určitě přes den sežrali totální kýbl sraček, provedete nebohému thajci opravdu nechutný Bostonský parník.

Tohle je pro dnešek vše a doufám, že až na Holandské kormidlo a možná slabší troling Švédskou pecí žádnou jinou praktiku nevyzkoušíte.


Poučný článek?


2 odpovědí to “Nejen sexuální praktiky, které asi nikdy nevyzkoušíte”

  1. Já osobně doporučuji lehoučkou obměnu bostonského parníku- místo na břicho seru do hrnku/ skleničky a potom s drahou polovičkou ochutnáváme tuto specialitku… 2girls1cup.nl … zde přidávám radovánky dvou čarokrásných slečen

  2. Existuje ještě tuplovaný Trojitý Larry, u kterého navíc brečíte

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat