Které orgány se dají dobře prodat


Když prarodiče postupně vymřou a vy jste moc škaredí na to, dělat homosexuální šlapku, zbývá poslední řešení – prodej orgánů. Jak ze svých ledvin vytřískat co nejvíc?

Babička porcuje dědovy střeva

Babička porcuje dědovy střeva

Pokud si chcete peněz, které prodejem získáte, pořádně užít, je vhodné zvolit logický přístup: začít tím, čeho máte nejvíc. A to je sperma. Podívejte se na nabídky spermobank ve vašem městě. Tihle lidé jsou schopní vám za vystříkání zaplatit, a to je přece sen každého muže!

Rozumným rozhodnutím jistě je taky neprodávat sperma, ale rovnou prodávat děti.

Pokračujte krví, té máte taky spoustu. Bohužel, v České Republice se za dárcovství krve neplatí. Proto je velice vhodné ohlídnout se po nejbližším černém trhu a prodat ji tam. Další výhodou černých trhů oproti nemocnicím je fakt, že nemají tak velké nároky – například obvykle nestrkají nos do toho, jestli máte, nebo nemáte HIV.

Ženy mají možnost darovat vajíčka. Té se budeme věnovat až v pozdějším článku s názvem Co udělat s tím, co vymenstruujete.

Také lze darovat kostní dřeň. Od této praktiky se autoři Zhuleného psa distancují a zavrhují ji jako příliš amorální a nechutnou na to, aby jí jakýkoli i třeba zkažený člověk kdy podstupoval.

A nyní se konečně věnujme slíbeným orgánům! Pokud hodláte prodávat ty své (a ne například orgány své babičky), začněte nejprve těmi párovými, jako jsou ledviny.

Také je možné, a to se ví málo, transplantovat plíci. Tak nebuďte lakomci a podělte se! Nějaký chudák kuřák to určitě ocení!

Potom je tu tenké střevo. Toho mají všichni dost, takže šup do toho!

Také jsou tu játra a slinivka břišní. O té zatím nemůžeme poskytnout žádné informace, protože se našemu redaktorskému týmu dosud nepodařilo zjistit, o co to jde, a zda je to vůbec orgán.

Mozek se z těla vyjímá jen v případě, kdy jsou poškozeny všechny ostatní orgány, takže  je jednodušší přenést mozek do zdravého těla někoho hloupějšího, než transplantovat všechny orgány toho hloupějšího do vás. Tak či tak, ten hloupější musí zemřít. Ale komu na takových záleží?

Nakonec vám zbyde jen srdce. Tady už je nutné opravdu zvážit, jestli jsou vám milejší peníze, nebo případné zdravotní potíže způsobené nedostatkem srdce. Každopádně, sezením doma na zadku ještě nikdo nic nedokázal!


Poučný článek?


2 odpovědí to “Které orgány se dají dobře prodat”

  1. Tohle je supr, už se těším až půjde bratr spát :))..

  2. Deprimuss
    17.9.2014 (17.57) »

    Nezapomeň začít u spermatu 😉

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat