Klady vaší Klády aneb co všechno se dá dělat s pindíkem


Vaši chloubu jste od Boha dostali za to, jak jste byli v minulém životě hodní. Proto není důvodu z ní nevytřískat (a nevystříkat), co jen to jde, protože by byl skoro smrtelný hřích nevyužít dar od Boha! Co všechno s ním můžete teda dělat?

Pyj může kromě základních věcí posloužit jako:

1) Rybářský prut – jen pro odvážlivce, a pozor na piraně!

2) Kladivo – mnohdy se stane, že vám v dílně chybí nářadí. Stačí pomyslet na Pamelu nebo na nějakou jinou sexbombu a máte po starostech. V nouzi a s vhodným arzenálem jsou možné ještě modifikace Šroubovák či Dláto. Také lze využit v kuchyni jako Vařecha, Kvedlačka, Mixér, Vidlička a Palička na maso (bacha na to solené!).

3) Hračka pro vaše ratolesti – jste na oslavě, na návštěvě nebo v MHD a vaše děcka jsou neposlušná nebo se nudí? Zabavte je vaší panenkou! Doporučuje EPline, Mattel a Lego Star Wars.

4) Výchovný prostředek – dá se použít místo biče.

5) Opasek – jenom pro dlouhány. Problém může ale dělat erekce – trhá poutka.

6) Měřidlo – Všichni víte velikost svého penisu na milimetry, a i když všem říkáte, že jste si ho nikdy neměřili, víme, že to znáte přesně. Velikost vašeho údu je pro vás dokonce o dost přesnější, než třeba rozpětí palce a malíku, loket nebo stopa. A když nemáte zrovna u sebe metr nebo pravítko, docela přesně si všechno odměříte. Můžete si to dokonce na patentním úřadě zaregistrovat jako novou jednotku délky.

7) Větrák – s grifem dokážete v létě větrat třeba hodiny. Elektřina je přece drahá a to vedro se nedá ustát.

8) Párátko – pouze pro tenká péra nebo pro bezzubky. Obdobným způsobem lze využít také jako vatová tyčinka do uší. Většinou nelze aplikovat na sebe.

9) Sprcha – souvisí spíš s močovým měchýřem (a taky varlaty), než s ptákem samotným. Ale i to se počítá.

10) Ponorný vařič – pokud nepotřebujete něco ohřát na sto stupňů, ale stačí vám něco mírně vlažného, tohle je volba pro vás!

11) A dalších milion věcí, na které přijdete během života.

Pokud si svým kašpárkem nepomůžete alespoň v těchto desíti věcech, nemáte právo si říkat muž a v příštím životě už takovou výhodu mít nebudete. Ženy se mohou těšit na článek Vagíny k užitku a pomoci v domě i na zahradě, který naše redakce co nevidět vydá. Nezapomeňte se podělit o vaše vynalézání v komentářích!


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat