Jak si utrhnout dávno seschlou květinku, aneb balíme seniorky


Máte rád své ženy zralejší, nebo jste prostě jenom fanoušek kouření, ale vždycky vám tam nějak vadily ty zuby? Chtěli byste sbalit nějakou tu osmdesátnici, ale bojíte se, že by vás lidé mohli soudit, nebo pouze nevíte jak na to? Nebojte, autoři Zhuleného psa Vás za vaše zvrhlé choutky soudit rozhodně nebudou. Naopak vám dnes dáme pár rad jak nějakou tu polochcíplou, bezzubou babinu klofnout.

Jako první si musíte vyhlídnout nějaké to řezivo, ale kde?

Můžete si například pořídit psa a pořádat každý týden akce pro seniory v jejich chcípáckém domově, pokud se vám nechce každý den měnit jejich zašpiněná, poslintaná a kdo ví jaká ještě prostěradla. Dále si můžete přivstat a jet brzkým autobusem do toho supermarketu, kde mají zrovna nejlevnější vejce, rohlíky, nebo mléko.

Neprohloupíte ani, když si pořídíte nějaké časopisy a budete je roznášet po domovech jako známku čistě „dobré“ vůle. Dřív nebo později narazíte na nějakou ovdovělou, příliš osamělou babičku, která by si s vámi tuze ráda dala šálek čaje, a časem, kdo ví, třeba i něco „jiného“.

Tak, teď, když už víte, kde to řezivo sehnat, je na čase probrat, jak je zaujmout, pokud nechcete aby vám kladlo odpor při jakékoli zvrhlé a odporné aktivitě, kterou s ním zamýšlíte.

Vsaďte si na starší módu. Málokterá bába je příznivkyní dnešních pestrobarevných mikin, nebo rovných kšiltů. Chovejte se nanejvýš zdvořile, lichoťte jim. Každá prokřehlá rašple sní o tom, že ji někdo bude zase oslovovat dámo, nebo princezno. Dopřejte jim to. Občasné investice, jako jsou květiny, kloubní přípravky, nebo zbrusu nový fixační krém na zubní protézu, určitě přijdou vhod.

No, a proč si vlastně získávat jejich seschlé srdce? Pokud nemáte potěšení z jejich vzdoru, tak si tím přirozeně ušetříte jakékoli hloupé a zbytečné rozepře s policií, a navíc, kdo ví, třeba zrovna váš úlovek zdědil po zesnulém manželu nehorázné jmění a jste to právě Vy, jejich poslední láska, komu se ho rozhodne odkázat, až z nich vyženete život z těla vašimi nechutnými a nelidskými praktikami.

Snad již není co dodat, mohu vám pouze popřát hodně štěstí při lovu, a ať si své důchodkyně užijete až do jejich posledního vzdechu.

Klácená v trávě

Klácená v trávě


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat