Jak si levně zamrdat


Spousta z nás se určitě někdy ocitla v situaci, kdy prostě není do čeho píchnout. A nepracujete v naši redakci, takže nemáte na kontě miliony z reklamy jako my. A proto jsme si pro vás připravili pár tipu, díky kterých utratíte za mrd maximálně 10 kaček. Takže zapomeňte na zdlouhavé balení holek a snažení se být k lidem milý. Díky mému článku si zamrdáte pětkrát rychleji! Pusťme se do toho.

1) Levné děvky. Víte, co je lepší než děvka? Levná děvka! Tyto milé slečny mají sex tak rády, že si za něj účtují třeba jen 10 korun. Obvykle je poznáte podle žlutých zubů (pokud ještě nějaké mají), chybějících končetin nebo naopak končetin nadbývajících.

2) Výměnný obchod. Možná ještě lepší než varianta předchozí. Máte doma pár sklenic, vidliček, srdcí, žaludků, nebo třeba dětí navíc? Není problém. Někteří lidé vám výměnou za tyto věci dají téměř cokoli. Vyměňovat děti bych nedoporučoval, jsou to přeci jen lidské bytosti – vidíte jak absurdně to zní?

3) Bezdomovci. Velice obvyklé u mnoha zhovadilých boháčů. Pokud máte opravdu koule a nebojíte se různých nemocí, tito sympatičtí lidé vás mohou za rohlík velice mile překvapit. Pokud jste bohatý a máte rohlíků více, dejte si s nimi grupáč – vaší fantazii se meze nekladou. Podle přezdívky bezdomovce taky můžete poznat, jak to má rád. Například takový Lačes to má rád pěkně pomalounku a v klídečku, ale Havran už dává přednost  mrdu za letu. Hodně štěstí.

4) Děti. K tomuto není co dodávat, viz můj předchozí článek Pick-up ve školce. Snad jen rada: nezapomeňte dítěti po odvedení jeho práce poděkovat, nejsme přece žádní neslušní burani.

5) Zvířata. Máte domácího mazlíčka? Tak se s ním už někdy kurva zkuste taky pořádně pomazlit! Pokud jste tvrďák, doporučuji vyhledat nejbližší sedlišťský statek, nebo třeba rybník. Doporučuje se: pes, kočka, kapřík. Nedoporučuje se: mamut, T-Rex, Nikol.

6) Mrtvoly. Tady se můžete opravdu vyřádit. Není nic lepšího než si pořádně nacvičit všechny možné polohy! Krom toho vám váš cíl nemůže říci ne. Doporučují se mrtvoly čerstvé, pokud možno si danou holku, chlapa, dítě nebo zvíře zabijte sami. Pokud jste fetišista, zkuste vykopat a následně naložit svoji 5 let mrtvé babičce.

Doufám že vám můj článek pomohl a někdy se třeba setkáme ve stájích Roberta Rosenberga. Rada na závěr: mrdejte, mrdejte, mrdejte a množte se, ať máte s kým mrdat.


Poučný článek?


4 odpovědí to “Jak si levně zamrdat”

  1. Tohle musel psat naprosto uplnej magor a idiot ne?! Nebo nekdo kdo si neco dal…..twl. Tohle neni normalni. PRobertee se lidi.

  2. Hej debílku 😀 Je to myšleno jako ironie ^^
    Admin se musel hodně nudit máš like (y) :“D

  3. Zabil si to …

  4. Nejlevnější mrdačka je přeci po telefonu! 😉 Žádná Ti ho nepřeblafne tak levně, a delší než tři minuty to stejně nebude 🙂 Stav se u mě….

Odpovědět

Informace

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat