Jak se levně ožrat


Před nějakou dobou zde byl článek o tom, jak se levně zfetovat. Musíme si ale přiznat, že ne každý čtenář Zhuleného psa je takový tvrďák, a rozhodne se rovnou fetovat. Takže pro tyto slečinky je určen následující článek.

Určitě to každý z vás zná. Máte neuvěřitelné nutkání se ožrat, ale vaše peněženka je opačného názoru. Tak přesně pro vás je následující článek!

1) Darujte krev. S menším množstvím krve v těle se alkohol rychle vstřebá a zapůsobí klidně i dvakrát tolik.

2) Popíjejte v řídkém vzduchu. Vylezte na velký kopec nebo dům. Nevíme přesně, jak to funguje, ale razantně stoupá vaše nachcanost.

3) Jeďtě na Moravu. Je známo, že moraváci jsou lidé velice pohostiní a proto se vždy nějaká sklenka nebo štamprdle najde – stačí si pouze vyhlédnou nějakou veselici a už to jede. Také je můžete vyhecovat, aby si s vámi dali bitvu v pití. Je předem jasné, že prohrajete,  ale čím víc je budete hecovat, tím víc vám budou nalejvat.

4) Palte vlastní chlast. Zřejmě na tom nebude nic těžkého, vzpomeňme na minulý rok. To ten chlast měl grády, až z toho přecházel zrak.

5) Pijte okenu (doporučuje 9 z deseti houmlesáků). Stojí to pár korun a jediné, na co je třeba si zvyknout, je ta chuť.

6) Začněte krást. Za ty drobné, co si schováváte v peněžence, si kupte silonky, které posléze při krádeži budete mít na hlavě, a nějakou zbraň. Nemusí se nutně jednat o opravdovou střelnou zbraň nebo nůž , přeci jenom přiznejme si že zase až tak majetní nejste. Stačí zajít do hračkářství a fantazii se meze nekladou.

7) Prodejte své tělo. Spousta lidí (především němečtí turisté) si na vás s oblibou smlsnou, pokud tedy řádně dodržujete hygienu. z prdele vám netrčí kus toaletního papíru a netáhne pach zaschlého spermatu.

Doufám, že jsem Vám poradil, ale hlavně chci podotknout: pijte zodpovědně. No dobře, dělám si prdel, pijte až do němoty. Nikdy nevíte, jestli nepijete naposled, a bylo by fajn chcípnout ztřískanej. Navíc žádná dobrá historka nezačíná slovy „Když jsme takhle jedli salát“. Howgh váš  Hrabě Hardy Von Cunt


Poučný článek?


2 odpovědí to “Jak se levně ožrat”

  1. bulljoker
    4.4.2013 (19.47) »

    ještě že jsem z jižní moravy 😀

  2. To máš jediný štěstí 😀

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat