Jak se levně najíst


Jste homeless, který vzal roha z domů autem? No, je pravda, že jsem vás na tu možnost mohl upozornit. Ale nejsem zas takový  scumbag, proto vám zde poskytuji návod jak přežít na ulici, tak si važte mého dobrého srdce.

1) Najezte se na cizí svatbě. Účastníci jsou v opojení radosti ze slavnosti a je zde tolik rodinných příslušníků, že si všichni budou myslet, že prostě patříte k té vzdálenější části rodiny. Můžete si vzít tašku a udělat nákup, ať máte co jíst celý týden.

2) Ochutnávky sýrů, jogurtů a jiných lahůdek v hypermarketech. Vemte si do batohu několikero oblečení, falešný knír, paruku, falešný nos a brýle, a choďte ochutnávat pokaždé jako jiný člověk.

3) Chudý pocestný o Vánocích. Snad každá rodina schovává o večeři na štědrém večeru talíř navíc – pro chudého pocestného. Obejděte několik bloků a máte v báglu zásobu kaprů a salátu na půl roku.

4) Pomozte babičce s nákupem. (Najít cestu k sobě domů. Bez babičky.)

5) Běžte do nejluxusnější restaurace, sedněte si blízko ke dveřím, najezte se do sytosti a pak jednoduše vemte roha.

6) Zvoňte na lidi. Vymyslete si nějaký srdce, či kule ryvný příběh o tom, jak jste o všechno přišli, že jste nic týden nejedli, a lidi vám něco určitě dají. Třeba banán a rohlík. Obejděte několik bloků a jste po nákupu.

7) Dělejte ministranta v kostele. Pokud vám není 10 a pan farář vás nenakrmí vlastním sejrem, můžete žrát tělo Kristovo o 106 a k tomu se ožrat vínem. Nebo ukrást dary lidí ze mše, a pak hurá do Kauflandu na košíkové derby s důchodcema.

To bude pro dnešek vše, tak střemhlav do akce a přeji vám každodenní plné žaludky. Mějte se krásně a mějte se rádi. Váš výživný Cocktail.


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·