Jak rychle provonět pokoj


Čekáte dámskou návštěvu, je uklizeno, péro vám stojí… a najednou si všimnete, že váš pokoj smrdí jako hovno. Jak to můžete na poslední chvíli rychle spravit?

1) Nejlacinějším řešením, které napadne každého debila, je voňavý stromeček do auta. Bohužel jeden často nestačí, a tak je nejlepší vysadit v pokoji celý les takových stromků.

2) Jedno české přísloví říká: každá žena miluje sperma. Postavte se tedy do rohu místnosti, pomyslete na kozy a stříkněte přes celý pokoj až do druhého rohu.

3) Pokud je smrad opravdu silný, pozvěte pár kámošů a uspořádejte na rychlo bukake party. Vůni spermatu pak budete mít pojištěnou.

4) Jednou z nejdůležitějších složek vzájemné přitažlivosti je pach protějšku, obsahující feromony. Proto jednou z možností je teple se obléct, stoupnout si například na rotoped a co nejvíce se zapotit. Běžte co nejrychleji a nejdéle, aby byla vůně opravdu intenzivní.

5) Spousta lidí má spojený smrad hovna s vůní dobře vykonané práce. Proto neuděláte chybu, když uprostřed pokojíku roztáhnete utěrku a tu pořádně poserete. To vás před schůzkou i náležitě uvolní.

6) Ubalte si joint, nejlíp pořádného zlobra, a nechte vysavač, aby ho vyhulil. Pak to vypusťte ven. Feťačky, které jsou schopné s lidmi jako jste vy chodit, určitě ocení. Holky, které na to nejsou zvyklé, to zase zhulí. A až dostanou žravku, nabídněte jim nanuk…

7) A nejlíp uděláte, když zkusíte všechno najednou. Holka nebude vědět, co přesně cítí, ale bude se jí to hrozně líbit.

Náš čtenář Jan Buzíček se ptá: Proč raději nepoužít vonnou svíci? Myslíme si, že není normální. Kvůli jediné holce si hned zapalovat péro?


Poučný článek?


3 odpovědí to “Jak rychle provonět pokoj”

 1. 6. bod bych pokud můžu trochu poupravil… hlavně bych to určitě „nepouštěl ven“.. to je jako byste vylili voňavku za x stovek na zem a jen se v ní výmáchali… a místo vysavače by bylo lepší použít ventilátor na který by se připevnil kotel… a víte proč?
  1. nejsou tam žádné zkurvené filtry, které znehodnocují vůni
  2. většina ventilátoru nedělají takový hluk a jsou energeticky méně náročné

  jinak odzkoušené, ale zatím jen ten bod 6

  pište dál já jdu zas hnít DM

 2. Omlouvám se, psal jsem to pohledem nás bohatých 🙂

 3. Jestliže pokoj smrdí jak hovno, pak platí bod 5) automaticky a body 1), 2), 3), 4), 6) a 7) nejsou potřeba.
  S pozdravem Vaše čubka

Odpovědět

Informace

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat