Jak říct otci, že už s ním nechcete mít sex


Možná to znáte. Váš tatík vás začal píchat, a zprvu se vám to možná líbilo (nebo ne, ale tolerovali jste to), ale teď už je toho moc a vaše prdelka si potřebuje trochu odpočinout. Jak na to?


Otec honí syna

V první řadě, říct otci, že už s ním nechcete mít sex, je téměř nemožné. Respektive to u dostatečně dominantních otců vede jen k ještě brutálnějšímu znásilňování vašeho zadečku. Takže jak se otcova věčně hnědého párku zbavit?

1) Nadobro skončete s hygienou. Pokud je váš tatík klasickým případem hodného pedofila, který rád malé, čisté, vyholené chlapečky, zahoďte image ala Justin Bieber, přestaňte se na nějakou dobu mýt a prdelku si nechte zarůst bodláčím. Pokud moc neroste, zkuste mu pomoct anabolickými steroidy.  Zastavit utírán zadku je samozřejmost.

2) Tohle vše ale může některé táty ještě více rozrajcovat. V takovém případě zjistěte, jak to má váš tatík rád, a utněte mu to. Pokud ho například vzrušuje, jak brečíte a zoufale prosíte o pomoc, když vás mlátí ve vašem sklepíku, zkuste se jednou překonat a jako velcí kluci nebrečet. Na chvíli sice možná přitvrdí, ale nakonec zjistí, že žádný řev = žádná erekce.

3) Zkuste jeho pozornost nasměrovat na kluky ze sousedství. Chudáčci malí…

4) Pokud nic nezabere, přejděte k drastickému řešení! Tím je zašít si řitní otvor nebo namazat svou prdel jedem na krysy. V prvním případě je třeba přes břicho zavést hadička, která bude fungovat jako nový otvor na sraní. Při tom druhém hlavně nedoporučujeme prstit si anál.

5) Posledním řešením (protože sourozence nemá nikdo rád)  je inspirovat rodiče ke zplození bratříčka. Je téměř jisté, že bude váš pedofilní otec jevit zájem spíš o něj, než o vás. Ale pozor, aby vám tato pozornost potom nezačala chybět! Pokud by měl otec větší problémy s vyvrcholením, můžete zkusit vytlačit zbytky jeho semene ze svého zadečku přímo do maminčiny pipinky, až bude spát.

A maminky! Pokud víte, že vaše dítě čte tento web… mějte se na pozoru.


Poučný článek?


2 odpovědí to “Jak říct otci, že už s ním nechcete mít sex”

  1. Hej a co když dělám já svojeho fotra?

  2. Doktore Cockote, v takovém případě se snažte, aby na vás nepoužil stejné špinavé triky

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat