Jak po domácku potratit


Může se stát, že kondom nebo jeho alternativy selžou, a příjemce vaší zásilky (pokud je to tedy žena) otěhotní. Jestli se chcete vyhnout drastickým řešením, jako je shodit ženu na zem a přibližně desetkrát jí skočit na břicho, zabít nenarozené dítě pletacími jehlicemi nebo použít baseballovou hůl, máme pro vás několik přijatelnějších způsobů.

1) Místo nepopulárních pletacích jehlic si domů pozvěte černocha. Jeho pyj-kyj by měl zafungovat podobně. V případě nouze lze zvolit i koně, rozhodně ale ne asiata – ten by jí s ním nevyšťáral ani suché z nosu.

2) Vykuřte dítě ven pomocí dýmovnice. Koupit jí můžete ve vašem oblíbeném army shopu. Pokud na ni nemáte peníze, postačí zapálený penis. K tomu dostanete i nějaké pojistné.

3) Tableta šumivého vitamínu rozpuštěná v poševním sekretu dítě také zabije. Podobně zapůsobí mentoska, nebo rychle protřepaná coca-cola.

4) Dostaňte dítě ven pomocí zvonu, se kterým se běžně uvolňuje záchod. Následně dítě smyjte a zvon dál podle libosti používejte k původnímu účelu – vymačkávání akné.

5) Pokud je vagína dostatečně velká, otevřete jí dokořán a pusťte dovnitř hladové psy.

6) Vysajte dítě z píče vysavačem.

7) Otravte plod smradem z vlastního penisu. Jediným rizikem zde je, že můžete otrávit i partnerku, a v některých případech i sebe.

Samozřejmě vždy je lepší problémům předcházet. Proto raději provozujte anál.

Potratní kladivo

Potratní kladivo


Poučný článek?


2 odpovědí to “Jak po domácku potratit”

  1. Hladoví psi mě solidně rozsekali xD

  2. Chudáku polomrtvý

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat