Jak někoho (slušně) poslat do čiče, když o něj nemáte zájem


Čauky mňauky, čtenáři této prestižní stránky. Byly jsme dlouhodobé čtenářky Zhuleného psa, ale vždy nám zde chyběl dívčí pohled na věc, který Vám dnes a nadále díky právě dohodnutému kontraktu budeme zprostředkovávat. Doufáme, že tím vytvoříme novou rozsáhlou větev Pussy-nek, a že se Vám naše články budou líbit.

Jak tedy někoho (slušně) poslat do čiče, když o něj nemáte zájem?

Určitě každý z Vás má zkušenost s neodbytnou osobou opačného pohlaví, která ne a ne pochopit, že o něj prostě nemáte zájem. V horším případě po tom, co jste si s právě touto osobou při nějaké hodně špatné párty najebaní ulítli, a na tuhle zkušenost byste
nejraději zapomněli. Takže jsme v situaci kdy Vás taková osoba – říkejme ji lidově PAN (přehnaně aktivní nápadník) – neustále spamuje na FB, píše esemesky, ty extra vlezlé, i telefonuje. Odpovědi typu: „Noo, tak někdy bychom teda možná mohli zajít ven, když tak chceš“ zůstávají nepochopeny.

Samozřejmě můžeme nakecat druhému „na rovinu“ známé fráze typu: „měli bychom zůstat kamarádi“, „máš na víc“, „nezasloužím si tě“, „mám tě sice strašně ráda, ALE je to složité“, „nechci ti ublížit“… A další takové číčovinky, které snad ještě nikdy nikdo nemyslel vážně, a jejich pravdivostní hodnota by šla i do mínusu, kdyby mohla. Pokud ale už sami cítíte, že máte na víc, máme pro Vás pár tipu, jak se PANa zbavit nadobro.

1) Ignorace (úspěšnost po 10 dnech – 98%)
Určitě nejjednodušší způsob, a i velmi spolehlivý. Jde jenom o to, za každou cenu, i kdyby psal bůh ví co, neodpovídat. Na FB je dobré využívat Zobrazeno (vždy po všem co Vám PAN napíše se na to hned podívat), aby snad nedostal pocit, že jste si zprávy snad nevšimli. Spolehlivý způsob, ale NO FUN, když už tak už ;D

2) Tichá společnost (úspěšnost po 10 minutách – 99%)
Dejte si tedy s PANem schůzku. Dle očekávání bude nadšený jak LOLkař z prvních prsou, které kdy uvidí. To ho ale brzy přejde. V této taktice jde jednoduše jen o to mít silnou vůli, přijít na randíčko a vydržet zticha aspoň 5-10 minut podle výdrže a chtíče ztrapnit PANa. Jestli si myslíte, že to je na Vás moc, pomožte si sluchátky a najděte si zajímavé místo, na které se budete nepřetržitě dívat. Bez sluchátek si můžete třeba zkusit říct abecedu pozpátku – nezdá se to, ale je to fakt HARD. Jestli je PAN opravdu otrlý, sedne si a bude čumět s Vámi. To se pak po daném časovém limitu zvedněte a odejděte.

3) Spamujte ho víc, než on Vás (úspěšnost po 7 dnech – 65%)
Dejte na radu nejlepší obrana je útok. Začněte PANovi neustále psát, prozvoňovat, oslovujte ho Pusinko, Kocourku, Broučínku, Šmudlíčko a tak dál, neustále mu vyznávejte city a chovejte se, jako kdybyste už spolu byli. Cílem této taktiky je zděsit PANa, aby si to ještě dobře rozmyslel. Čím víc budete tlačit na pilu, tím lépe. „Musíš přijít k nám v sobotu na večeři a povykládat našim o tvém životě“. „Moje babička umírá a vždycky měla jen jedno přání – dočkat se pravnoučat“…

4) Osobní fotograf  (úspěšnost po 2-3 minutách – 100%)
Zjistěte si nejbližší akci, na kterou PAN půjde. Nejlépe to zařiďte tak, aby Vás tam sám pozval. Na akci si vyhlídněte někoho jiného, kdo Vám připadá více přitažlivějšího než PAN, v případě nouze poproste o spolupráci kamarádku či kamaráda. Jde prostě o to, zajít za PANem, strčit mu do ruky foťák a poprosit ho, jestli by Vás nevyfotil. Při focení se s osobou samozřejmě líbejte, a máte jistotu, že PAN už se neozve. Bacha ale na foťák, roztřískání čí odcizení je zde bohužel celkem pravděpodobné.

5) „Upřímnost“ nade vše (úspěšnost po 10 dnech – 95%)
Jak řekl Kurt Cobain: „Je lepší být nenáviděn proto, co jsme, než-li být milován za to, co nejsme“. Pro naše použití si to ale trochu upravíme tak, aby Vás PAN přestal milovat proto jací (ne)jste. Jde zde jednoduše o to, říct mu co nejvíce (popřípadě vymyšlených) podrobnosti o Vás. Hodí se zde například, že máte podezření na syfilis, že každá přivdaná osoba do vaší rodiny zemřela za zvláštních okolností, nebo že nemůžete jít na velkou stranu bez přítomnosti někoho, neboť se bojíte hadů v trubkách. Samozřejmostí je obdiv k Justinovi Biebrovi či Twilight, popřípadě jste z rodiny jehovistů a po městě rozdáváte Strážnou Věž.

Při této metodě buďte opatrní, protože i takoví lidé jako PANi můžou mít kurva hezké kamarády. A přece byste se u nich nechtěli ztrapnit… Pac a pussu.


Poučný článek?


4 odpovědí to “Jak někoho (slušně) poslat do čiče, když o něj nemáte zájem”

  1. A jak poslat do píče otravnou kundu? Řekněte „Jdi do píče otravná kundo“ 😀

  2. A já myslel, že se hází aport =)

  3. Je tam důležité to slovo slušně (ikdyž je v závorce). ;D

  4. Pussy-nečka
    19.3.2013 (19.50) »

    Teda v třetím sloupci úplně vidím Muroně.

Odpovědět

Informace

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat