Jak na kuřbu skoro zdarma


Ahoj!!!!!!!! Už se vám někdy stalo, že jste se podívali do zrcadla, a lekli jste se toho ošklivého muže za sklem v rámečku zrcadla? Určitě jste mu řekli, že mu žádná kočka nevyhudruje pelikána a že se má jít radši pořádně ožrat… Zde je návod pro vás, ty ošklivější!

1) Sežeňte si tvaroh, kakao (nebo něco jiného, např. jahody, banán…) a trochu cukru, aby to bylo sladké :3

2) Tvaroh nakydejte do nějaké mísy a posypte ho kakaem ( popřípadě rozmixujte ovoce), zamíchejte a podle chuti přidejte cukr.  Celé to šoupneme do ledničky, aby to mělo lepší konzistenci.

3) V tuto chvíli máme směs jemného tvarohu, který je slaďoučký přesně podle vaší chuti. Teď ještě tu kočku… Nejlepší je vypůjčit si nějakou od sousedů nebo rodiny. Pokud nemáte v rodině kočku a sousedi také ne, je vhodné vyrazit do ulic nebo do útulku… (Ano bavíme se o kočce jakože kočce a ne o kočce jakože holce 😀 Trolololoooo!!!! Ehm … budeme pokračovat). Potom, co kočku seženete, vemte jí domů.

4) Teď máte výborný tvaroh přímo z ledničky a parádní kočku podle vlastního výběru. Už jen stačí si namatlat vašeho šulína a kuličky tvarohem, a strčit vaše rozmnožovací ústrojí před čičinu. Máte asi 80% šanci na to, že se kočce bude líbit váš penis pomazaný tvarohem a oblíže vám ho. Nebo se taky může stát, že ho budete mít moc malého, nebo že vaše nová číča nebude mít ráda tvaroh s kakaem, nebo že prostě nemá ráda rozmixované ovoce. V tomto případě vám ho asi usekne drápkama nebo ukousne ostrýma zoubkama.

Přeji všem moc štěstí a doufám, že se vám můj první článek líbil. S pozdravem: NooBeCz


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·