Jak na facebooku vypadat jako cool týpek


Každý ví, že všechny kundy chtějí sebevědomé týpky, které má každý rád, hodně šukají, mají boží život, dělají samé super věci a mají velké péro. Na ničem jiném prostě nezáleží. Na inteligenci nebo charakteru nezáleželo v pravěku, ani teď, u člověka, ani u žádného jiného živočicha. Jedinou změnou je, že dnes je podstatnou součástí imič ne náhrdelník ze zubů zvířat, které jste ulovili, ale váš profil na facebooku. Jak si ho přizpůsobit, abyste šukali co nejvíc?

1) Fotky. Nahrajte spoustu fotek, kde kolem sebe máte sexy holky a známé osobnosti, nebo děláte nějakou super věc – například surfujete, zápasíte se lvem… Pokud je třeba, klidně si najměte nějaké prostitutky. A chcete-li se například vyfotit, jak jste pokousali krokodýla, nechte ho klidně zdrogovat. Na peníze nehleďte, důležitý je pan Šuk.

2) Nelajkujte vlastní statusy. Ačkoli vznikla iniciativa, která toto chování obhajuje, celkově to pořád není moc populární…

3) Pište znuděné statusy ve stylu: Ležím takhle na pláži, žeru lazaně a mrdám jednu ze svých kund, když mi normálně volá ten píčus Gates, že by potřeboval znova půjčit. Je ještě horší než Barrack – asi mu ukážu, co umím z thai boxu…

4) Sdílejte Zhuleného psa. Jeden z našich autorů, Dickobraz, napsal článek Vaříme ze semene. Ten se během jeho propagace dostal k fanynce, která mu nabídla, že může něco uvařit i jí. A teď si nedělám legraci. Za pár dní jí navštívil u ní doma, v kuchyni jí sundal kalhoty… Nakonec je bohužel přerušila její matka. Každopádně, takhle se může poštěstit i vám. Takže nás sdílejte!

5) Moc tam neseďte. Nikdo, kdo je cool, totiž netráví většinu svého času na facebooku.

Když to nezafunguje, vyhoňte si s kámošema do kříže

Když to nezafunguje, vyhoňte si s kámošema do kříže


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat