I vaše dítě si zaslouží být stejně výjimečné jako vy


Vy jste super, vtipní, krásní, silní a úspěšní baliči bičiz (či batolat, jste-li Cocktus). Nemáte pocit, že ta vaše úžasnost by měla pokračovat i po další generaci? A proč by to mělo být sousedovo dítě? Ať se tím zázrakem přírody stane přímo vaše ratolest, aby ti zmrdi od vedle pořádně žárlili. Zde máte pár tipů, jak udělat vašeho potomka středem veškeré společenské pozornosti.

1) Šukejte svou sestru.

Někomu to může přijít lehce nesprávné, ale co byste pro svého synka (počítejme s tím, že dcerky nemůžou být tak super, nemají to prostě zakódováno v genech) neudělali, že? To se vám potom může narodit nádherný zázrak přírody, třeba faun (http://www.youtube.com/watch?v=QLgsAfs6BP0). S retardací se počítat musí, ale na druhou stranu, není retardace jistý druh geniality? Vizte naši redakci.

2) Šukejte koně.

Existuje něco pozoruhodnějšího, než svalnatý, moudrý kentaur? Ušetříte na jízdném a na ochrance. Ostatně, koňomilky zaujmete dvojnásob.

3) Šukejte krávu.

Produkt se nazývá Mínotaurus. Už staří Řekové si takové vyráběli, aby po ostatních zjebech mohli vyžadovat panny a mrdat je. Takové mládě je silnější, s větším ptákem a má i o 5% více staminy, takže může dobře tankovat. Ale to už jsme zase trochu jinde.

4) Investujte.

Dejme tomu, že dítě již máte a je to prostě jeden z dalších spratků, co si hraje venku za barákem a otravuje okolí. Je čas navalit do něho nějaké prachy! Nebojte se utrácet za sport, umění, vzdělání, oblečení – vrátí se to.  Jistě, pokud nejste ropný magnát, budete vyžívat tak tak, ale proč se trošku neomezit, abychom doma neměli dalšího Artura Štaidla?

5) Metoda medu a biče.

Pokurví něco? Výprask. Vyznamená se? Kupte mu prostitutku. Časem si uvědomí priority.

6) Metoda medu.

Sere vás? Svlečte ho, pomazejte velkým množstvím včelího medu, vyválejte v peří, zasaďte do klády a nechte ho na ulici na pospas osudu. Ten zmetek si to zapamatuje.

Tak tohle je pár tipů, jak poslat svou epičnost (nebo lyričnost) napříč dalšími generacemi . Postupně váš rod může dělat jen úspěšnější a úspěšnější jedince, čímž si vlastně zaděláte na monopol úžasnosti. Nezapomeňte ale tento článek odkazovat i svým prasklým kondomům, aby náhodou něco nepokurvili.


Poučný článek?


2 odpovědí to “I vaše dítě si zaslouží být stejně výjimečné jako vy”

  1. Bože, já chci mít děti! 😀

  2. To Sayo můžeme zařídit. Libo týmový gangbang?

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat