Co s mrtvolou?


Už jste taky někdy měli stejný problém? Někoho zabijete a teď nevíte, jak této radostné události využít. Zamyslel jsem se a vymyslel pro vás ty nejzajímavější postupy:

1) Balónky. Pokud se chcete nebožtíka opravdu zbavit, je tu tohle: kupte pytel nafukovacích balónků, nějaký provázek a 12litrovou lahev hélia. Balónky napustíte výše uvedenou látkou, přivážete je k mrtvole a ony díky svým fyzikálním vlastnostem odnesou tělo o kus dál.

2) Jídlo. Často se mi stává, že příjdu domů, otevřu ledničku a nic k jídlu nenacházím. Máte-li doma nějakého toho mrtvého, nebojte se, a s chutí se do něj zakousněte. Doporučuji ale s hladem ještě chvíli vydržet a třeba si ho ugrilovat nebo upéct.

3) Trenažér. Tohle je ideální jak pro budoucí chirurgy, tak i pro širokou veřejnost, prostě pro všechny, jež láká prozkoumat taje a záhady lidského těla. Můžete vyříznout otvor do břicha a pozorovat žaludek, srdce, střeva… cokoliv vás bude zajímat. Přidám jeden tip: vyjměte srdce a používejte ho jako antistresový balónek.

4) Obchod. Funguje to stejně jako u jednotlivých dílů u auta.  Můžete mrtvolu prodat na náhradní díly a nechutně zbohatnout. Choďte na lov, sbírejte mrtvoly, ty rozprodávejte a za chvíli máte na vilu v Karibiku.

5) Dárek. Podle mě je dárek daleko lepší, když je originální, než když je drahý. Kdo může říct „Dostal jsem mrtvolu“? Nikoho takového neznám. Dejte tedy jednu takovou babičce ke svátku a máte jistotu, že stejný dárek nedostane.

6) Dekorace. V televizi na nás pořád hází pořady o bydlení. Zabývají se jak nábytkem, výmalbou, tak i stylovými dekoracemi. Což takhle dát si pěkně do rohu pokoje kamaráda z dětství, kterého zasáhl blesk? Nebo milovanou babičku, která vám vždycky četla pohádky, když jste u ní byli na prázdninách?

To je pro dnešek vše, těšte se na zítřejší článek. Čtěte Zhuleného psa a buďte šťastní. Váš Cockos


Poučný článek?


3 odpovědí to “Co s mrtvolou?”

 1. Pavel jesus
  30.3.2013 (16.15) »

  K bodu jedna.Kolik Těch balónků je potřeba?:)
  K bodu číslo dvě.Taky jsem slyšel..:)
  Nebudu to komentovat všechno.Ale originální nápady..:)

 2. Pavel jesus
  30.3.2013 (16.19) »

  Taky bych k tomu měl příspěvek…..Pokud jste vášnivý zahradník a pěstujete si sami hulení,použijte přítelkyni jako hnojivo….Budete mít na něj krásné vzpomínky a při hulení bude součástí vás..

 3. Záleží na váze 😉 rovnice pro přibližný výpočet zní takto: hmotnost mrtvého x 6,3. Ale platí zde pravidlo čím více, tím lépe :))

Odpovědět

Informace

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat