Co dělat na nudné párty, aneb Hry pro opravdu tvrdý chlapy


Příručka pro vás, které už omrzelo se ožírat do něma, když je na akci nuda. Mám pár tipů, jak takovou párty pořádně okořenit. Je zapotřebí mít při sobě kamarády, kteří se nebojí odvázat. Pro tyto hry se doporučuje použít viagra, pokud nejste OPRAVDU tvrdí chlapi.

1) Štafeta. Vytvořte dva týmy o stejném počtu mužů a sežeňte dva lehké kbelíčky, třeba čmajzněte plastové z dětského pískoviště. Každý tým musí naejakulovat semeno do svého kbelíčku. Vytvořte řadu obnažených mužů, připravte kbelíček na začátek řady, odstartujte. První hráč musí nasadit kbelíček na svůj ocas, otočit se a předat kolegovi vedle, ten předává dál. Pokud je málo hráčů v týmu, hráč, který předal, přeběhne nakonec a jede se druhé kolo. Ten tým, který první dopraví kbelíček na cílovou pozici, vyhrává. Tým, jenž prohrál, musí zkonzumovat obsah kbelíku druhého týmu (pokud šťávy není dost, může se přidat voda, aby se dostalo na všechny). V tomto aspektu hry se dá dopředu taktizovat. Tým může na začátku naejakulovat větší množství semene a v případě výhry dopřát soupeřům slanější porážku, ovšem možná na úkor erekce a váhy kbelíku, což může znepříjemnit průběh hry – to je na zvážení. Muž s penisem typu háku má jasnou výhodu.

2) Opékání párků. Souboj dvou bojovníků. Každý svůj penis naloží do oblíbené grilovací omáčky (např. Barbeque), mírně rozpálí gril, postaví nad gril své přirození, a kdo první stáhne párek z grilu, prohrává a musí ochutnat nahřátou omáčku vítěze. Ale raději to nedělejte.

Indiánské párky

Indiánské párky

3) Šerm. Opět duel. Nic pro homofoby. Oba šermíři, taste své ztopořené penisy a přistupte k sobě. Zapřete se žaludy o sebe. Pokud most nedrží tvar můžete použít prázdnou roli od toaletního papíru na zpevnění. Komu první zvadne, je zabodnut a prohrává (trapák jeden). Za prohru žádná sankce, či trest není – uznejte sami, ta ostuda mluví sama za sebe, ne?

Pozor na gaye, jsou to podvodníci a nebudou váhat vás během šermového zápasu bezostyšně „zastřelit“! Proto vybírejte své soupeře moudře.

Užijte si tento trojboj a podělte se s námi o zážitky. Váš mléčný Cocktail.


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat