Chtěl bych masturbovat, ale kde?


Každý z nás, koho Bůh obdařil pyjem, se někdy potýkal s tímhle problémem. Měl potřebu onanovat, ale momentálně by to od něho bylo velice netaktní, poněvadž vedle něj ležel sourozenec, kamarádka, tatínek, zlý plyšový medvídek, pod postelí číhal bubák a za dveřmi číhal Michael Jackson. Zkrátka a dobře nebyly ty správné podmínky. Co ale s tímto nešvarem dělat? Přirozeně se nabízí nehonit, ale nad tím se náš čtenář zasměje, protože nikdo nemůže odmítnout fap, když už na něj jednou pomyslí. Tak abyste pro příště nemuseli šustit peřinou a mysleli si, že to nejde slyšet, máme pro váš ohon pár tipů.

1) Samohana na WC

„Jejda, moc jsem toho před ulehnutím spapal, musím se jít vysrat“ – nenápadné, nezjistitelné. Při kálení také dráždíte hovnem anus, což přispívá k lepšímu orgasmu.

2) Sprcha bodne

Dělejte, jakože jste se právě probudili ze zlého snu propocení a nemůžete usnout, když se vám lepí koule ke stehnu. Jděte smýt ten pot ze svého ukázkového těla a mydlete tak důkladně, dokud se nevyejakulujete. Pokud se koupete, tak sémě můžete pipetou vyndat z vany, od vody jej odstředit a dále ho použít např. do jídla. (viz Vaříme ze semene)

3) Noční můra

Podobně jako v minulém bodě jste vstal jako Harry Potter, když se mu zdá o Lordu Voldemortovi a pálí ho jizva. Jděte se „vydýchat“ na balkón, příležitostně můžete kropit bezdomovce svou lahodnou smetanou. Když máte možnost, jděte rovnou na procházku a místo masturbace si můžete zaplatit nějakou šikovnou lehkou děvu.

4) Vchod do Narnie

Jako Lucinka se můžete schovat do skříně (nejlépe cizí, třeba matčiny) a onanovat tam. Když vás někdo nachytá, prostě jste náměsíční, a když zrovna není úplněk, tak třeba náchylní na špatné postavení hvězd, planet, asteroidů, ten smog vám ze spánku vytváří halucinace nebo něco takového. Prostě si něco vymyslete.

5) Tantra

Již několik tisíciletí je na dálném východě známé umění, díky němuž si dokážete přivodit velice silný orgasmus pouhou myšlenkou. Ruce si dejte třeba za hlavu, ať všichni popřípadě vidí, že nemastíte, a pěkně se oddávejte své myšlence. Meditace jde zamaskovat jako chrápání, takže nikdo nic nepozná. Ráno se stačí vymluvit na poluci, což je naprosto běžné a normální. Toto umění je ale velice složité a vyžaduje velmi velkou dávku zkušenosti a znalosti o svém těle.

Od nynějška již nemusíte žádat sestru, aby se nedívala a neposlouchala, jak skučíte nad fotkou nějaké zašlé pornohvězdy. Využitím jedné z těchto rad se vám otevírají další brány nerušené onanie. Takže jen do toho. Po vzoru Ratiafucka hoňte šaška za jakéhokoliv času, nečasu, Nečase či jiného politika, hoňte kde jen se vám zlíbí a s kýmkoliv za zády. Protože masturbace je osvobození a je smrtelným hříchem nemasturbovat! Krleš.


Poučný článek?


2 odpovědí to “Chtěl bych masturbovat, ale kde?”

  1. Pipeta je dobrý nápad, děkuji kolego.

  2. Krasny clanek, urcite si zkusim drazdit anus hovnem kdyz si ho budu priste honit ve skole na hajzlu s ucitelem telocviku.

Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat