6 důvodů, proč uchovávat své sperma


Jak sperma uchovávat? Doporučuji zavařovací sklenice, či jiné nádoby, ale hlavní je sperma zmrazit! Nebojte si spermatem naplnit mrazák. Nepřechovávat na vzduchu, neboť vám uschne. A důvody?

1) Lidskost. Vaše spermie, to jsou vaše děti. Tedy ne až tak úplně děti, spíš dobrá polovina vašich potenciálních dětí. Ale i tak! Mohly by to být vaše děti, tak si jich pro lásku boží trochu važte a nesplachujte je do hajzlu přilepené ke kapesníku!

2) Můžete se zaplést s dívkou, která miluje chuť spermatu víc než cokoliv. S ampulkou, sklenicí, či je-li libo flaškou našetřeného spermatu, ji při vašem vyvrcholení na její obličej, o které vás určitě poprosí, můžete dopřát ne jen sobeckou dávku, jež vaše vejce vyprodukovaly od včera, ale takovou, že ji kompletně nabarvíte na bílo. Pokud jste dlouholetý, zkušený osvícený fapper, který má opravdu dechberoucí zásoby, můžete své dívce dokonce tajně odpojit přívod vody do sprchy a zapojit tam svou bečku se spermatem. Uvidíte, jakou bude mít radost. Nezapomeňte však na pípu!

Stejný postup můžete použít na svou přítelkyni spermofobku, která vás například podvedla a vy ji chcete váš rozchod pořádně oslanit.

3) Vaření ze spermatu. Sperma je vynikající složka pro vaření a v poslední době se stává trendem. S našetřeným spermatem budete mít vždy dostatek zásob. Více o vaření ze spermatu zde, další články čekejte v budoucnu.

4) Oplodněte svého domácího mazlíčka, či jiné zvířata. Vytvořte si svého syna/dceru kentaura, či fauna, nebo jiné obdoby zkřížení člověka se zvířetem. Pokud se vám zrovna nechce zasouvat svůj penis do jejich zvířecích otvorů, jak navrhuje Ratiafuck, stačí do díry narvat třeba vodní pistoli a doslova zvíře osprchovat zevnitř svým spermatem. Biologie je věda nekonečných možností, takže můžete experimentovat a například získat vzorek spermatu koně, či psa a oplodnit kočku. Pokud ji to nezabije, uvidíte, co z toho vznikne. Možností je nekonečno! Pokud vám ve škole říkají, že nové zvířecí druhy se již neobjevují, tak NEMAJÍ PRAVDU a já bych se vsadil, že sami mají svého kentaura ve stodole!

5) Lepidlo. Taky vám v jednom kuse schází lepidlo ve vašem pouzdře? A přitom máte nekonečný přísun lepidla právě v sobě a každý den ho vyhazujete jen tak! Neplaťte za drahá lepidla! Nestyďte se své lepidlo půjčit ve třídě – zejména holkám. Jsou to ve skrytu duše divošky a třeba je na své sperma sbalíte!

6) Nikdy nevíte, kdy vám někdo ustřelí, nebo ukopne koule a znemožní vám mít děti. Pak si na mě vzpomenete, ale to už bude příliš pozdě!

Váš tvarohový Cocktail.


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat