5 nejběžnějších typů žen


Američtí vědci mimo to, že fotbalisti jsou buzeranti, zjistili, že ženy se dělí na 5 základních typů. A trancky taky. My si je teď popíšeme a dáme vám stručný návod, jak se k nim chovat, aby jste získali jejich srdce, z kterého se mimochodem dá uvařit chutná polévka.

1) Křehká květinka. Tento typ ženy se pozná podle stydlivého chování, nejistoty v sebe samou a bojácnosti. Prostě ten typ holky, co raději zemře na infekci, než by požádala bratra, aby ji ránu pomočil. Taková květinka potřebuje silného a milujícího muže. Jestli ji tedy chcete sbalit, musíte se o ni zajímat a ukázat ji svou mužnou povahu. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zjistit koho nemá ráda, a hodit po něm hovno.  To jí ukáže jak vám na ní záleží.

2) Chlupatá taťka. Typická taťka má chlapský vzhled, tvrdou povahu a je většinou feministka. Stejně jako květinka chce svůj opak, tedy muže tvrdého asi jako pták po devíti pivech. Takový muž ze sebe musí udělat jejího mamku. Prosit ji, aby mu otevřela konzervu, vypínat ji fotbal v televizi a podojit ji o peníze na novou kabelku. Snadný život.

3) Nechutná Nikol. Taková typická Nikol je sebevědomá, vzhledem připomíná středně velkou dodávku a nebojí se ukázat svůj skrytý potenciál. Tím myslím například tělesné tekutiny i pevné předměty, které se nebojí ukázat ani na veřejnosti. Klidně za vámi přijde s hovnem v ruce se slovy: „Zbyl mi nějaký make-up, chceš ho?“. Chcete-li tedy za každou cenu Nikol, doporučujeme za ni přijít se sklenicí čerstvých chcánek a nabídnout jí to pod krycím jménem limča, ona už bude vědět.

4) Čtyřnohá micinka. IQ má srovnatelné s čajovým pytlíkem, tudíž není těžké ji oslnit. Chce 2 věci: žrát a spát. Stačí ji krmit, večer hladit po hřbetě, sem tam vyvenčit a čistit záchod.  Lehká dosažitelnost jde ale ruku v ruce s méně kvalitním vzhledem, který zase vyvažuje 6 bradavek.

5) Nafukovací Helča. Ta je nejdajnější. Doporučuji zakoupení – pár stovek a máte ji na celý život. Ale dejte si pozor na kamarády. Když přijde na věc, bez zaváhání vás podvede. Klady jsou tedy nízká pořizovací cena, nenáročná údržba a poslušnost. Špatné je, že bývají nevěrné a domácí práce jim trvají trochu déle.

Ať už si tedy vyberete jakoukoli ženu či Nikol, zlomte vaz. Dickobraz.


Poučný článek?


Odpovědět

Nahoru ·

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat